• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Alınır! ! ! Ful Champ Hesap Alinir

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Umit53
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Umit53

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Ağu 2017
Puanı
0
Tr sunucusunda full Şampiyon küme skin fark etmez hesap alınır hesapta ki skinler kümeler hiç önemli değil eksik şampiyon olan hesap istemiyorum full Şampiyon lu hesap satan arkadaşlar bana ulaşsın İzmir bursa istanbul Konya ve bi kaç il de elden satış olacaktır eğer güven sağlanırsa havale yoluyla da alabilirim satan arkadaşlar watsapp Sms veya arama yoluyla bana ulaşabilirler pek site takip etmiyorum yorum yazmak yerine telefona msj atın lütfen 0535 027 36 14

Geri