• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Allah! Ayın Üyesi

Ben olamamışım :D

Gerçi bu ay forumda yoktum :D

hayırlı olsun :D

Sağol. :) İyi de bunun için başvuru yapmak gerekmiyor mu? Geçen seneden beri Türkçeyi kullanmaya önem veriyorum. Ama kibirli bir adam değilimdir. Hala yeterli görmüyorum kendimi. Bu yüzden hiç başvurmamıştım.

Forumda her ay en aktif olan 3 kişi ayın üyesi oluyor :D

Forumda her ay en aktif olan 3 kişi ayın üyesi oluyor :D

Kurallar mı değişti ben YGS-LYS maratonunda iken? Benim bildiğim Türkçeyi özenli kullanan, yardımlaşma içinde ve forumda düzgün bir karakter içinde olanları (küfür etmeyen, tartışma çıkarmayan falan) seçiyorlar sanıyordum. :ent

Başvuru filan yok adminler seçiyor onu dostum.Aktiflik yardımlaşma türkçeyi kullanma gibisinden. Hayırlı olsun bu arada :)

Ah tamam o halde :) Hayırlı olsun 1 aylık yeni rütbem :D

Kurallar mı değişti ben YGS-LYS maratonunda iken? Benim bildiğim Türkçeyi özenli kullanan, yardımlaşma içinde ve forumda düzgün bir karakter içinde olanları (küfür etmeyen, tartışma çıkarmayan falan) seçiyorlar sanıyordum. :ent

Özetle öyle :D

Geri