• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Allods Online Mesleklerin Tanıtımı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Aurora
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Aurora

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
53
2h6937m.png

.
.
.

Allods Online Blacksmith Tanıtım

1z7w3r.jpg

Allods Online dünyasındaki mesleklerden biri olan blacksmithler Minerlardan aldıgı madenleri Craft(el yapımı)silahlar üreterek bunları satar yada kullanır.Bu silahları üreterek diger oyunculara üstünlük sağlar.Başka kullanıcılar bu üstüntünlügü sizden para ile satın almak ister.Buda size büyük kazançlar sağlar.

Etkileşime girilen meslekler:Miner

Allods Online Miner Tanıtım

2roolco.jpg

Allods online mesleklerınden Minerlar yanı madencılar madenleri toplayarak blacksmith'lere satarlar.Blacksmithler madenleri alırlarki craft silahlar ve kalkanlar üretebilsin. Minerlarinda bir bedel ödemeden para kazanirlar.Toplayıcılık meslekler arasında birincil olarak para kazanma yoludur

Etkileşime girilen meslekler:Blacksmith

Allods Online Tailor Tanıtım

1q5q4y.jpg

Allods online mesleklerinden biri olan Tailor para kazanmanın ayrı bir yoludur.Dissamblerlardan alınan veyhaut NPC'lerden toplanan parçalarla kendinize ait craft(el yapımı) cloth kıyafetler üretebilirsiniz.Bu size diger oyunculara göre avantaj saglıyacaktır.Başkaları bu ayrıcalıgı sizden para ile satın alacaktır ve bu meslek cebinize çil çil altın olarak dönecektir.

Etkileşime girilen meslekler:Dissambler

Allods Online Dissambler Tanıtım

hs7ubd.jpg

Allods online mesleklerinden biri olan Dissambler da herbalism bir nevi toplayıcı ve satıcıdır. Postu olan hayvanları yada ustunde kıyafet olan NPC'leri kestiginizde içlerinden deri veya kumas düşer.Bu deriler zarar görmüş yada eski olabilecegi gibi iyi kalite kumaşlarda olur.Tabiki zarar görmüşler ve eskiler az para edecektir.

Dissambler meslegini seçenler Herbalistler gibi bir bedel ödemeden para kazanabilirler.Derileri Leatherworklere ve Tailorlara satarak para kazanırlar. Leatherwork'ler ve Tailorlar bu kumaşları elde etmelidirler ki craft(el yapımı) ürün elde edebilsinler.

Etkileşime girilen meslekler:Leatherworking ve Tailor

Allods Online Alchemy Tanıtım

athan3.gif

Mesleklerden biri olan Alchemy mesleginde Herbalistlerden aldıgınız bitkilerle pot yapabilirsiniz.Bitkiler için bir bedel ödeseniz de getirisi daha yüksek olacaktır.Çünkü yaptıgınız potları PvP sırasında yada NPC keserken direk kullanabilirsiniz.Buda pot piyasasının nekadar ragbet edilen bir alan oldugunu gösteririr.

Etkileşime girilen meslekler:Herbalism

Allods Online Herbalism Açıklama

Herbalism4.jpg

Mesleklerden biri olan herbalism de orman vs. gibi yerlerden çiçekleri ve bitkileri topluyorsunuz.Bunları iksir yapmında kullanacak alchemistlere satıyorsunuz.

Hızlı bir şekilde bedel gerektirmeden para kazanabileceginiz bir meslektir.

Etkileşime girilen meslekler: Alchemy

Geri