• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Allods Online Simyacılık Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Selam arkadaşlar, Kusay Birliği'ndenDexter ben. Simyacılıkla ilgili dilim döndüğünce bilgi aktarmaya çalışacağım. Umarım faydalanabileceğiniz bir rehber hazırlamışımdır.

1) SİMYACILIK TANITIMI, NPCLERİ VE SİMYACILIĞA GİRİŞ
2) SİMYACININ ÜRETİM MALZEMELERİ
2A) ORAKLAR
2B) HAVANLAR VE GELİŞTİRMELER
2C) OTLAR VE NPC BİLEŞENLERİ
3) KAYNATMA VE İKSİR /POT ÜRETİMİ
4) SİMYACILIĞIN DORUK NOKTASI, AMALGAM KONSANTRESİ
5) ÖNEMLİ NOTLAR VE SON SÖZLER

1) SİMYACILIK TANITIMI, NPCLERİ VE SİMYACILIĞA GİRİŞ

Öncelikle arkadaşlar simyacılık, düşük maliyetli ve kâr yapma şansı yüksek bir meslektir. Her an her yerde simyacının ürettiği pot ve iksirlere ihtiyaç vardır. Asıl ya da 2. meslek olarak açılması, sizi dışarıya bağlı olmaktan kurtaracaktır. Lafı uzatmadan NPC'lerin yerlerini vereyim.

İmparatorluk tarafı

İttifak tarafı

Simyacılığa başlamak için her meslekte olduğu gibi ders kitabımızı (Sİmya Ders Kitabı) alıyoruz.

Mesleği bırakmak istiyorsanız hemen yanındaki Siyacı Unutma İksiri alıp kullanıyoruz.

Alıntıdır.

Geri