• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Allodstr Oynayanlar Guildimiz Açılmıştır

KillerSpy1

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2010
Puanı
2
30u5ris.jpg

Merhaba Değerli Allods Oyuncuları,

Birlik Adı : TheLeGenD / İmparator Birliği
Master : Killerspy
Y.Master : Jamellia
Y.Master : Hatun

Birliğimize katılmak isteyen üyeler oyun içinden yukarıda belirttiğim nicklere oyun içinden ulasabilirler.....

Çok yakında Team Speak serverimiz kurulacaktır.

Herkeze Keyifli Oyunlar Dileriz.

Son düzenleme:
Oyunu indiriyorum şu anda yakında da katılıcam aranıza umarım renkli güzel zamanlar geçiririz guild olarak ... :) Bir şeyde sormak istiyorum AllodsOnline türkçe falan diye giriyoruz ancak uluslararası bir oyun dimi sadece dil desteği olarak türkçe de var ?

Bu soruyu sorma nedenim türkçe olmasında veya türkiyeye gelmesinde sizin payınız en büyüğü yani sizler bunu sağladınız diye biliyorum bu yüzden ilk ağıza soruyorum :)

bende yeni başlıyacam oyuna indirmeye başladım şimdi 1.5 saate falan gelirim inşallah yer varsa

Alışık oldugumuz 50/50 değil guild sistemi 150 kişilik oyunculardan olusuyor ;)

EmreAtagul ; Oyuna dunyanın heryerinden girilebiliyor,

Birliğimize gelmek isteyen arkadaşlar oyun içinden Killerspy nickine pm atabilirsiniz.

Yada TheLeGenD ismini gördüğünüz kişilere fısıldayabilirsiniz.

Reklam yapmazsak sevinirim... Lütfen başka sitelerin adının olduğu mesajlardan sakınınız.

Teşekkürler.

150 kişilik guild sistemi güzelmiş. Hepsi toplansa chardan yer gözükmez:D Silkroad da 50/50 olsun çağırdığında 5 kişi ya gelir ya gelmez..

Ben yeniceriler diye bi guilde girdim ama nerden çıkcam bilmiyorum 2 gün oldu oyuna başlayalı 8 lvlım:D

Geri