• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Almanya dan ne alınır ?

ibosivas58

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 May 2009
Puanı
22
Merhaba arkadaşlar 1 haftalığına kuzenim Almanya ya gidip gelicek bende eli boş gelmesin diye bişey aldırmak istiyorum Türkiye ye geldiğinde kayıt sıkıntısı felan olmuyacak cinsten garanti önemsemiyorum ipad(Kayıt gerekiyor mu bilmiyorum) geldi aklıma fiyatlarını bilmiyorum orada siz olsanız ne aldırırsınız?

Merhaba arkadaşlar 1 haftalığına kuzenim Almanya ya gidip gelicek bende eli boş gelmesin diye bişey aldırmak istiyorum Türkiye ye geldiğinde kayıt sıkıntısı felan olmuyacak cinsten garanti önemsemiyorum ipad(Kayıt gerekiyor mu bilmiyorum) geldi aklıma fiyatlarını bilmiyorum orada siz olsanız ne aldırırsınız?

iPhone dışında alınabilecek pek birşey yok. iPad eğer simcard takılan versiyonsa kayıt gerekir, sadece wifi versiyonu ise kayıt gerekmez.

Selamlar arkadaşım bilgisayar ekipmanları aldırabilirsin elinden çıkartmak istediğin zaman bile güzel fiyata bırakabilirsin :)

çikolata kaliteli çikolata şahsen köye gelen almancılardan bir çikolata gördük bence çikolata al D:

güzel fikirler :)

- - - Güncellendi - - -

çikolota iphone bide ucuza denk getirebilirse kolumbia veya north face mont ayakkabı

Elbise olayı kafamdan geçti ama adamlar buraya geldiklerinde görmemeiş gibi 5-10 bin tl arası alışveriş yapıyor bizim para oada değerli değil daha pahalıya gelir :)

Geri