• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Almanya'dan uyguna Playstation 3 almak

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
Cümleten iyi geceler, öncelikle uzun zamandır sağlık sorunlarından dolayı giremiyorum hepinizi çok özlemişim. Uzun bir aradan sonra eve dönmüş gibi hissettim :kheart:

Kafa dağıtmak için bir playstation alayım diyorum ancak, dolar kuru alıp başını gittiği için sıfır cihazların yanına yaklaşılmıyor. Bir arkadaş hiç kullanmadığım, Almanya'dan hediye gelen bir ps 3 var elimde isteesen uygun veririm dedi.Bu cihazlarla alakalı çok bilgim yok, alırken nelere dikkat etmem gerek, yurt dışından alınan cihaz Türkiye'de kullanılabilir mi veya bu durum bir sorun yaratır mı? Beni aydınlatabilecek birileri var mı?

Bana yurtdışından ps1, ps2, ps3 geldi zamanlarında. Hepsini de senelerce oynadım problem yaşamadım. Eskiden pal/ntsc muhabbeti vardı örneğin amerikadan gelen ntsc cihaz bizim tvlerde çalışmıyordu. Pahalı bir converterı vardı. Artık öyle problemler de yok. Almanyadan gelen cihaz PAL olacaktır zaten. Hiçbir problem yaşamazsın.

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bana yurtdışından ps1, ps2, ps3 geldi zamanlarında. Hepsini de senelerce oynadım problem yaşamadım. Eskiden pal/ntsc muhabbeti vardı örneğin amerikadan gelen ntsc cihaz bizim tvlerde çalışmıyordu. Pahalı bir converterı vardı. Artık öyle problemler de yok. Almanyadan gelen cihaz PAL olacaktır zaten. Hiçbir problem yaşamazsın.

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eyvallah hocam çok açıklayıcı oldu

Geri