• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Alpha Cabal

CaptainAwesome

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 Ocak 2010
Puanı
2
SERVER 10.12.2012 Tarihinde Sıfır bir şekilde tekrardan açılmıştır.

İyi forumlar arkadaşlar. Biliyorsunuzki artık CabalEU ile aynı özellikteki Ep7-8 serverlar moda oldu. Ama ben bir EU oyuncusu olarak bunlardan sıkıldığım için Eski nostalji ep1-2 kolay server aramaya koyuldum. Fazla vakit harcamıyorum amaç biraz ortam yapıp , 1-2 saat pvp yapıp takılmak.. Eyer sizde takılmak isterseniz özelliklere ve anlatıma geçelim:

Version:EP2(Ep8 Stuffs)
Exp:1000x
SP:1500x
Alz:500x
Item Per Mob:1

Oyunda Kasmak gayet kolaydır sadece ilk önce drop yerlerini verdiğim itemlerinizi yapın ve daha sonra,

135'e kadar Lakeside (Itemleri giyebilmek için)
135-180 arası Illusion Castle 1
180-300 arası Hazard valley

İsteğe göre 135-180 arası belki Forbidden Island'da da kasılabilir belki ama orada kasmayı hiç denemedim deneyenler söyleyebilir.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oyuna 1 Level Class rank 19 olarak 500 stat ile beraber ve Novice skill rank ile başlıyorsunuz.
Combo ve Auranız açık değil onuda açmanız gerek.(Görevle)
Bike'ye binmek istiyorsanız Battle style UP görevini 8. göreve kadar yapmak zorundasınız bike binme skilli için.

----------------------

Oyunda bütün droplar craftlı ve slotları amp veya crit dmg ile dolu olarak düşmektedir.

Green Despair-Desert Scream-Bloody Ice maplarında Aramid craftlı ampları ve crit dmg silahları ve epauletlerini,
Fort Ruina mapında Shadow tit craftlı ampları ve crit dmg silahları ve epauletlerini,
Undead Ground mapında Osmium craftlı amp ve crit dmg silahları ve epauletlerini,
Pontus Ferrum mapında Mithirl craftlı amp ve crit dmg silahları ve epauletlerini,
Porta Inferno mapında Drei-frame(Lycanus) craftlı amp ve crit dmg silahları ve epauletlerini,

temin edebilirsiniz.

Itemlerdeki maximum crit dmg 40 , amp 17'dir.

Aksesuar(Takı) itemlerinizi ve + basmak için upgrade core itemlerinizi 180 Level olduğunuzda Green Despair Warp2 den giriş yapılan Hazard Valley mapında droplayabilirsiniz. Peki nedir droplayabileceğimiz aksesuarlar?

Bracalet Of Fighter+9 (Sword karakterler için)
Bracalet of Sage+9 (Magic karakterler için)
Amulet of Pain+9 (Crit dmg Kolyesi,her karakter için)
Ring of Luck+3(Crit vuruş şansımızı arttırır,crit rate buffu olmayan çarlar için ideal)
Critical Ring+3(Crit vuruşunuzu arttırır,crit rate buffu olanlar için ideal)

Upgrade Core(Highest)[Itemlerinize + basmak için kullanacağınız taş]
Plasma Coating Kit(Bikenize,yani motorunuza + basmak için kullanacağınız parça)

Ayrıca Chaos arena mapında Perfect core, Perfect coating kit kasabilirsiniz ama Chaos arena için yaklaşık 50-60reborn filan atmış olmanız gerek yoksa orda dayanmanız çok zor ve Chaos arena giriş anahtarı 12 Cash'dir.

Ayrıca, Bloody Ice 2. warp noktasında ' Lightsaber Keeper' adlı boss canavardan EU'da şuan silah kostumu olarak kullanılan, 'Lightsaber weapon' temin edebilirsiniz. Bu serverda kostüm değil normal silah olarak Lightsaber weaponlar kullanılır. En sağlam silahlar bu lightsaber weaponlardır ve 40 Crit dmg olarak droplanırlar.

--------------------------

Oyunda para kasmak için Bloody Ice - Green Despair ve Desert Screamdaki düşük level hayvanları keserek Gold Coin,Silver Coin ve Copper coin düşürebilirsiniz.
Bunların NPC'ye satış fiyatları:
Gold(150m),Silver(75m),Copper(20m)

Not: Kesin düşük level hayvanlar demiyorum yüksek level hayvanlardanda düşer ama daha yavaş olur zor öldürüceğüniz için tabiki keyfiniz bilir :)

--------------------------

Oyunda Reborn(RR,Reset) sistemi vardır.

Nedir Reborn(RR,Reset)?

Reborn karakterinizin Levelini sıfırlayıp , fazladan statü puanı kazanmanızı sağlar.
Bu Serverda her bir reborn fazladan
+100 statü puanı kazandırır.
Maximum Reborn sayısı 200'dür.

Reborn atabilmek için Karakteriniz 300 Level olması ve çantasında 250m para bulunması gerekmektedir.

Reborn işlemini oyun sitesinden giriş yaparak Kullanıcı panelinden yapabilirsiniz.

Ayrıca Hızlı level atladığınız için statü puanlarını vermek çok zor ve yavaş oluyor bunun içinde sitedeki kullanıcı panelini kullanabilir,oradan anında statü puanlarınızı dağıtabilirsiniz.

---------------------

Oyunda Vote reward sistemi mevcuttur.

Nedir Vote reward?

Serverin yayılması için oy veriyorsunuz,bedava CC'yi kapıp gidiyorsunuz.

12 Saatte bir toplamda 3 siteye oy vererek
12CC kazanıyorsunuz.Yani Bir günde 24CC veya Donate ile daha fazla CC alabilirsiniz.

bu CC'ler ile oyunun Webshop'undan özel itemler alabilirsiniz. Örneğin Özel yüz ve saç değiştirme itemleri,özel kostümler,şapkalar vb.

------------------------

Oyunumuzun çoğu kostümü ve peti oyun parasıyla satılmaktadır. Bağzı özel,güzel kostümler ve petler ise CC(CabalCash) ile satılmaktadır. Ama bana göre güzel olan kostümlerin ve petlerin çoğu oyun parası ile satılıyor zaten.

Bloody Ice Townda,

Kostüm NPCmizde Bütün kostumler Tanesi
500m,
Pet NPCmizde bütün petler Tanesi
200m

olarak satılmaktadır.

-------------------------

Geçelim Server sitesine:

http://193.84.64.181/ veya http://www.cabal-alpha.tk/ ikisi ilede giriş yapabilirsiniz.

Oyun içinde Shinera veya Zyra pm atabilirsiniz,oyundaysam yazmadığım konularda yardımcı olurum.

Anlatım bana aittir, Sizler için uğraştım :)

Son NOT: Client ve Patch ikisinide indirmek zorundasınız yoksa çalışmaz.

Serverdan Kareler

Hazard valley dungeon girişi: (GD warp2)

Illusion castle 1 girişi: (EU Saintsforcelibur eventinin olduğu mekan)

Forbidden Island girişi: (Port Lux sonu)

Forgotten Temple 2 girişi (Ft1 in tam karşısında ama içinde canavarlar yok şuan)

9khtd.jpg

Son düzenleme:
Bende EU oynuyordumda adam kalmadı pek oynayan levelin yükselinde set yapınca sıkılıyosun uzun zamandır oynuyorum:)

Son düzenleme:
Bakımdaydı, normalde bugün açılması gerekiyordu ama neden açılmadı bilmiyorum. Site felan göçmediğine göre açılır yakın zamanda

Evet.. yeni başlayacak olanları fırsat, accountlar silenecekmiş en geç çarşamba günü online.

Itemler bedava sayılır drop yerlerini verdiğim yerlerde çok kolay droplanabiliyor maximum yarım saatte yaparsınız setinizi ama artı basması biraz zor.. Onuda rr'niz yüksek olunca mobları hızlı hızlı keseceğiniz için ilerde rahatça yapabilirsiniz o yüzden + basmayı gözünüzde büyütmeyin ayrıca RR yüksek olunca
Chaos Arena da perfect core kasabiliyorsunuz perfect core geçme şansı %100 olan + basma taşı..

NPC'lerde bedava Kostum ve petler var ama onlarda oyun parasıyla alınıyor

Son düzenleme:
Hazır server sıralamaya bakarsan çar açmış deneme yapmış ama yeni clientle ilgileniyormuş artık uploadmı ediyor client üzerindemi çalışıyor bilemem

Burda da kasması zor gibi görünüyo.. Madem pvp'sini yapıyosunuz adam gibi yapsanızda sro-pvp gibi zevkli olsa

HP'lerde sorun var sanırım? Bende 11k hp görünüyo ama max 3k hp kullanabiliyorum, bazılarında 11-112k hp var.

Fazla hp olduğundan bugdan öyle gözüküyor olabilir ama FB açtıysan FB lerin hepsi bundan şikayet ediyor şuanda. Ben Wizardım 23.3k hp var sorunsuz gözüküyor

Kasmak çok kolay
BlackStyle maximum yarim saatte 300 olup bir Reborn atıyorum oda maximum üşenmesem seri olursam 20 dakika filan oluyor kasmak için dungeonlar var ic1 - hazardous valley vs :)

Son düzenleme:
Geri