• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Alteriwnet2 Nickleriniz

:) ya mesela Rsro x10 olsa gelirdim beraber takılırdık ama hem ban yiyoruz hem x1

Nicklerden dolayı ban yiyosun ama ben rusça dil paketini yükledim xD bide google cromedan is<tediğim nicki ruscaya ceviriyom xD ama rsroyu sevmiyom

benimki de Wolfman[TR]'ydi bilgisayar bozuldu oyun yüzünden daha oynamıom ama ilerde dewam edebilirim:cry:

Benim internet 14 gündür yoktu dün akşam geldi bugün tekrar yüklüyorum :) Format attım'da bilgisayara.

DarK_MauL benimde :D 7/24 onlinim

Son düzenleme:
Eskiden oynuyordum bakalım bu aralar tekrar yüklersem başlarım :D (Cs 1.6 daha çok sarıyo ya :D)

Geri