• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Altına Yapıyorlar !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Akyl
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Akyl

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Nis 2009
Puanı
100
kim-kardashian131C0.jpg

ABD’li şov yıldızı Kim Kardashian ve Kanye West, Los Angeles’taki malikânelerine 750 bin dolar (1.4 milyon TL) değerinde 4 adet altın kaplama tuvalet yaptırdı.

Yeni doğan kızları North West’le birlikte bu evde yaşayan çift aynı zamanda 11 milyon dolarlık (21 milyon TL) malikânelerinin yatak odalarını da değiştirdi.

Kardashian, İngiliz Savoir Royal marka 6 yatağa 1.1 milyon dolar (2.1 milyon TL) ödedi.

Madonna, Kylie Minogue, Elton John, Oprah Winfrey de özel dokuma ipek ve saf Moğol kaşmiri olan bu yatakları kullanıyor.

ar,namus olmadıktan sonra ne yapayım kefenin cebi yok yani.. Zenginin malı züğürdün çenesini yorar a dönmesin bu yorumum şimdi ortalık olmuş herşeyi platin tuvaleti olsa kaç yazar :D altın tuvalete platin tuvalet diye karşı çıktım lol yüzünden hep bu laflar :D

Başlığı " Altına yapıyorlar " diye anlıyan bir tek ben değilimdir heralde :D

Ciddi ciddi zenginin parası züğürdün çenesini yorarmış yazan yok ama bu haberi görüpte diyen adamlara harbi deli gözüyle bakarım bu durumda biz züğürtmü oluyoruz diye :D Ulan kadının nerden para kazandığı ortada ki bir insan sonuna kadar zengin olmayı haketsin bu şekil yaşamayı haketmez

okadar para varki nasıl harcıyacağını şaşırmış sanki , ama bende olsa benimde o kadar param olsa bende yaptırım maxigame den şöyle düşünürler diye de takmam yani (: :pro

Ben olsam sıçmaya kıyamam.

Değerinden bir şey eksilmiyorki evdeki 3-5 zavallıcık altınıma bir gram acımam işerim canım isterse :D

----------

okadar para varki nasıl harcıyacağını şaşırmış sanki , ama bende olsa benimde o kadar param olsa bende yaptırım maxigame den şöyle düşünürler diye de takmam yani (: :pro

Git insanlara dağıt napıcan altın tuvaleti :D

Geri