• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Amatör parçalarımı yayınlamak için Facebook'ta sayfa açtım :) (Destek Lazım Dostlar!)

Aktiflik
K.Tarihi
22 May 2011
Puanı
11
Arkadaşlar bir kısmınız benim videolarımı artık biliyordur, her zaman ilk sizlerle paylaştım :) Bilmeyenler için de videolar facebook sayfasında mevcut. Daha çabuk yayılmak için facebook ta fan sayfası açmaya karar verdim. Sizlerin de desteğiyle beğenileri arttırmam lazım. Hepinizi sayfama bekliyorum MaxiGame ailem :) :)

Bana bu konuda yardımcı olabilecek herkesten destek istiyorum-> facebook profilim

FAN SAYFASI <

Son düzenleme:
Arkadaşlar günceldir.Facebook ta büyük sayfalara sahip olanlar & arttırmama destek olacak herkesin yardımlarını bekliyorum.

Son düzenleme:
---------------------------------------:d

Son düzenleme:
niye bu kadar meşhur olma yaptığını gösterme çabasındasın :D

Havlayanların, parayı basarak stüdyo kaydı ile & canlı bir kere bile şarkı söyleyemeyenlerin hatrı sayılır yerlerde olduğu bu ülkede ben ve benim gibi nice arkadaşım (bizzat etrafımda bile var) sadece arkadaş ortamında birşeyler yapmaktan öteye gidemiyoruz. Bunu kırabilmek için birçok şey yapmaya karar verdim, bu yola baş koydum, müzik grubu ile çalışmalarımız var & gitar ve ses ile ilgili derslere de başlamak üzereyim. Hepsi bu :)

Edit: Bana bu özgüveni aşılayan da arkadaşlarım ve birçok insandan gelen olumlu yorum ve dileklerdir. Öneriler olmasa uğraşmazdım...

niye bu kadar meşhur olma yaptığını gösterme çabasındasın :D
Standart, yurdum insani kafasi... Mantikli konusursun, edebiyat yapma derler, akil verirsin, cok biliyosun ya sen derler, basindan biraz ilginc olay gecer, atma lan derler... Ve daha niceleri... Arkadasin sesi gercekten cok guzel yerlerde ve mevkilerde olmayi hak ediyor. Neden bu yorumu yapma geregi duydun ki simdi onu anlayamadim. Biz kendi kanimizdan, topragimizdan olan yetenekli insanlari bu sekilde rencide etmeye ve onunu kesmeye calistikca anca baskalarinin yaptigi seye bakmakla yetinir, kosu bandinda ilerlemeden kosar dururuz. Acin gozlerinizi biraz. Bu dusunceleri degistirin.

Arkadaşlar bir kısmınız benim videolarımı artık biliyordur, her zaman ilk sizlerle paylaştım :) Bilmeyenler için de videolar facebook sayfasında mevcut. Daha çabuk yayılmak için facebook ta fan sayfası açmaya karar verdim. Sizlerin de desteğiyle beğenileri arttırmam lazım. Hepinizi sayfama bekliyorum MaxiGame ailem :) :)

Bana bu konuda yardımcı olabilecek herkesten destek istiyorum-> facebook profilim

FAN SAYFASI <

Sesin çok güzel sana bir fikir vermek istiyorum videolarını flan hepsini youtube veya mail flan hani izlenme başından birazda olsa ekmek parası çıkarmak için uğraşa bilirsin eminim izleyen sayısı çok olacaktır. Önemle söylemek istiyorum lütfen FACEBOOK gibi paylaşım sitelerine bağlı kalmıyalım mümkünse kendimiz açalım en azından reklamlardan izlemeden girmeden vs küçükte olsa para kazanabilinir diye düşünüyorum. Elin adamına para kazandıracağınıza kendiniz kazanın.

Standart, yurdum insani kafasi... Mantikli konusursun, edebiyat yapma derler, akil verirsin, cok biliyosun ya sen derler, basindan biraz ilginc olay gecer, atma lan derler... Ve daha niceleri... Arkadasin sesi gercekten cok guzel yerlerde ve mevkilerde olmayi hak ediyor. Neden bu yorumu yapma geregi duydun ki simdi onu anlayamadim. Biz kendi kanimizdan, topragimizdan olan yetenekli insanlari bu sekilde rencide etmeye ve onunu kesmeye calistikca anca baskalarinin yaptigi seye bakmakla yetinir, kosu bandinda ilerlemeden kosar dururuz. Acin gozlerinizi biraz. Bu dusunceleri degistirin.

Aynen öyle kardeşim :)

----------

Sesin çok güzel sana bir fikir vermek istiyorum videolarını flan hepsini youtube veya mail flan hani izlenme başından birazda olsa ekmek parası çıkarmak için uğraşa bilirsin eminim izleyen sayısı çok olacaktır. Önemle söylemek istiyorum lütfen FACEBOOK gibi paylaşım sitelerine bağlı kalmıyalım mümkünse kendimiz açalım en azından reklamlardan izlemeden girmeden vs küçükte olsa para kazanabilinir diye düşünüyorum. Elin adamına para kazandıracağınıza kendiniz kazanın.

Hedefim de o kardeşim, önce sadece youtube ile başladım ama baktım ki kitle tutmakta zorlanıyorum, bunun da en etkili yolunun bir fan sayfası açmak olduğunu düşündüm. Sayfayı yeni açtım, o sayfa sadece facebook a yüklemeler yapmak için. Belli bir kalabalığa ulaşırsa youtube kanalıma attığım videoların da daha hızlı yayılmasını sağlayabilirim diye düşünüyorum, çabamın sebebi budur. http://youtube.com/channel/UChkdfperDTnKXHUPIrfhojg

---------------------------------------

Son düzenleme:
dostum sesin iyi umarım başarırsın fakat dönem biraz işin içinde gizemin olması gerektiren bir dönem. yüzyüze konuşuruz, son feci bisiklet gibi grupların videolarına bakarsan fikir oluşur. gizemli, kimliğini kısmen gizleyen,kasvetli cool bir adam olarak gözükürsen ilgi çekersin. mesala buna bir örnek de sagopa kajmer. yıllarca şarkılarını kimliğini gizleyerek yayınlamıştı.

Kardeşim sesin gayet güzel.Yolun açık olsun inş. biryerlere gelirsin.

Kendini müzisyen ilan etmişsin de neyi biliyorsun bu işte kaç kere stüdyoya gittin bana kimsin diyorsun da ben hayatımın son 3 senesini sadece bu işe adadım.Kusura bakma ama bu kadar hamken sesi güzel ayakları yapmayın lütfen güzel ses kötü ses yok sesini kullanmak vardır biraz falsetto biraz kafa ses vardır.Şan eğitimi vardır öyle kusura bakmayın ama bir gitar bir şarkıyla bu ülkede müzik gelişmiyor.Eğer bari bu yolda ilerleyeceksende güzel sanatçıları coverla bari en azından onların saygın kitlesi olduğundan seni el üstünde tutarlar Yavuz Çetin - Moğollar-Whisky -Kramp gibi gruplardan başlayabilirsin bence.

Öncelikle ben sana 'kimsin' gibi bir şey ima etmedim, nereden çıktığını anlayamadım :) Sonra da mesele stüdyo ise, birkaç kere girmişliğim var. Ayrıca stüdyo bir başarı değildir, önemli olan orada yaptığını dışarıda da yapabilmektir. ( O mantıkla arabesk rap ?! yapanlar da müzisyen olur, ajdar da müzisyen olur, parayı basıp şarkı yapan mankenler de) Elbette bu yolun henüz başındayım, malum cebin parayla dolu olmadıkça da yükselemiyorsun. Para ile biryerlere gelecek imkanım olmadığından belli bir destek kitlesi oluşturup yükselme amacıyla birşeyler yapmaya çalışıyorum hepsi bu... +Kendimize ait sözler var, onlarla da yoğun şekilde ilgileniyorum.

----------

Kardeşim sesin gayet güzel.Yolun açık olsun inş. biryerlere gelirsin.

Sağolasın kardeşim :)

----------

dostum sesin iyi umarım başarırsın fakat dönem biraz işin içinde gizemin olması gerektiren bir dönem. yüzyüze konuşuruz, son feci bisiklet gibi grupların videolarına bakarsan fikir oluşur. gizemli, kimliğini kısmen gizleyen,kasvetli cool bir adam olarak gözükürsen ilgi çekersin. mesala buna bir örnek de sagopa kajmer. yıllarca şarkılarını kimliğini gizleyerek yayınlamıştı.

Teşekkür ediyorum kardeşim, dikkate alacağım :)

Son düzenleme:
Vay adaşım :D Sesin gayet güzel, şahsen çok beğendim,iki videonu da keyifle dinledim.Başarılı olman dileğiyle yolun açık olsun adaşım :)

Bu arada Fan Sayfası olarak eklediğin linkte bir hata var direk yönlendirmiyor ben buraya düzelterek bir logo ile ekliyorum kopyala yapıştır yaparak konuya direk ekleyebilirsin. :)

Vay adaşım :D Sesin gayet güzel, şahsen çok beğendim,iki videonu da keyifle dinledim.Başarılı olman dileğiyle yolun açık olsun adaşım :)

Bu arada Fan Sayfası olarak eklediğin linkte bir hata var direk yönlendirmiyor ben buraya düzelterek bir logo ile ekliyorum kopyala yapıştır yaparak konuya direk ekleyebilirsin. :)

Teşekkürler kardeşim, düzelttim :)

Geri