• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Amatör Resim Çekimleri(Kendime Ait)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SprouT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SprouT

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2011
Puanı
92
Merhaba arkadaşlar ben şehir içi-dışı gezen birisiyim ve gözüme güzel gelen resimler çekiyorum onları sizlerle paylaşmak istedim
iyi yada kötü yorumlarınız alabilirim :)

Eskişehir/Nasrettin Hoca Köyü

Eskişehir/Merkez

Kütahya/Merkez

Ankara-Eskişehir Yolu

Son düzenleme:
Çok güzel bende severim böyle şeyleri umarım 81 i tamamlarsın :)

İyi resimler ama boyutları fazla bazıları yarısı açılıyor.
Bide başlık pek yanlış anlamaya müsait :D

Güzel enstantaneler fakat profesyonel bir makina lazım,böyle bir anlamı olmuyor...

Güzel çekimler kardeşım elinde hiç amatör doğala ilgili resimlerin varmı varsada yüklermisin.Bir yarışma için kullanacağım.

Ellerine sağlık, Antalyayadan geçmişsin haber verseydinde bi çay kahve içeydik. :D

Son düzenleme:
Bence öncelikle biraz daha kaliteli bir f.makinası lazım.

Hemen arkasındanda madem şehir,şehir gezebiliyorsunuz fotografların yapısı değişmeli çünkü farklı şehirler olmasına rağmen resimlerin çoğu gökyüzü oldugunuz yerdende farklı tarihlerde farklı gökyüzü resimleri çekebilirsiniz şöyleki her şehrin entresan,yada oraya özgü örf,adet,yapılar,inşalar vs şeklinde resimler çekmeniz hem görmeyenler açısından talep görür hemde size hatıra olur.

ilk ve sonuncular güzel daha iyi bir lens alırsan çok daha iyi fotoğraflar çekebilirsin

Güzel çekimler kardeşım elinde hiç amatör doğala ilgili resimlerin varmı varsada yüklermisin.Bir yarışma için kullanacağım.

Arşive bir bakayım kardeşim varsa yollarım :)

----------

Ellerine sağlık, Antalyayadan geçmişsin haber verseydinde bi çar kahve içeydik. :D

Yaza ordayım insallah forumda denk gelirsen uğrarım yanına :D

----------

Bence öncelikle biraz daha kaliteli bir f.makinası lazım.

Hemen arkasındanda madem şehir,şehir gezebiliyorsunuz fotografların yapısı değişmeli çünkü farklı şehirler olmasına rağmen resimlerin çoğu gökyüzü oldugunuz yerdende farklı tarihlerde farklı gökyüzü resimleri çekebilirsiniz şöyleki her şehrin entresan,yada oraya özgü örf,adet,yapılar,inşalar vs şeklinde resimler çekmeniz hem görmeyenler açısından talep görür hemde size hatıra olur.

Teşekkür ederim değişik ve göze çarpan yorumun icin :)

Profesyonel makina almalısın bence. İyi bir şeyler o zaman çekersin, ayrıca şehir şehir gezmene de gerek kalmaz. Yaşadığın şehrin illa ki bir tarihi yeri vardır oraları değerlendir bence acemilik dönemlerinde. :)

Profesyonel makina almalısın bence. İyi bir şeyler o zaman çekersin, ayrıca şehir şehir gezmene de gerek kalmaz. Yaşadığın şehrin illa ki bir tarihi yeri vardır oraları değerlendir bence acemilik dönemlerinde. :)

Yaşadığım yer tarihi mekanlar var ama kısıtlı derecede zaten ben sırf resim icin gezmiyorum nerede denk getirirsim güzel anı hemen çekiyorum :)

Geri