• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Amazon'dan yeni MMORPG: New World

RanstaMonsta

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
8 Eki 2019
Puanı
82
maxigamebanner1.png

Merhaba arkadaşlar, Amazon bu yaz MMORPG oyunu çıkarıyor ve bu haberi sizlere duyurmak istedim.

Normalde açılış tarihi daha önceydi fakat koronadan dolayı tarihler ertelendi.
Kapalı Beta temmuz ayında ve oyunun resmi açılışı 25 Ağustos 2020 Salı günü gerçekleşecek.

Resmi Tanıtım Videosu:

Oynanış Videosu:

Lumberyard-site-new-world-logo_500x281.8565c3593b8d787314f9a4a38c3bc2b9cf79eebb.png

Sizler için biraz soru & cevap hazırladım :)

Oyun hangi platformlarda olacak?
Oyun yalnızca PC platformunda olacak ve Steam üzerinden giriş yapılacak.

Oyunu nereden satın alabilirim?
Oyunu Amazon ve Steam üzerinden satın alabilirsiniz.
Şu an ön siparişler açık ve satın alan oyuncular oyun-içi bazı özel öğelere sahip olacak.
Deluxe Edition: £43.99 (Bonus içerik ile birlikte gelir.)
Standard Edition: £34.99

Gerçek para karşılığı oyun-içi öğeler satılacak mı?
Evet, oyuncular oyun-içi opsiyonel öğeler satın alabilecek.

Oyun sosyal medya adresleri:
Twitter, Facebook, Instagram

Oyunda sınıf seçme olmayacak yani oyuncular oyun içerisinde istedikleri gibi oynayabilir ve ilerleyebilir. Oyuncular Silah Ustalığı, Sembol ve Sonsuz Yetenek Gelişimi sistemlerimiz aracılığıyla tercihlerine göre özelleştirilmiş buildler oluşturabilir.

Geri