• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

AMD A Series APU Trailer [PS4&Xbox one]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Pr0Player
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Grafikler bu halde gelirse 6850 emekli etmem lazım.APU'da yaklaşık HD7870 bir GPU kullanılacak.PS4 / Xbox yaygınlaşsın , duruma göre değiştireceğim.X86 lisansı ile yapılması ps , xbox odaklı oyunların PC daha kolay port edilmesini sağlayacak.Belkide GTA5 ertelenme sebebide PS4 tür.

Grafikler bu halde gelirse 6850 emekli etmem lazım.APU'da yaklaşık HD7870 bir GPU kullanılacak.PS4 / Xbox yaygınlaşsın , duruma göre değiştireceğim.X86 lisansı ile yapılması ps , xbox odaklı oyunların PC daha kolay port edilmesini sağlayacak.Belkide GTA5 ertelenme sebebide PS4 tür.

Bende de 6800 var. Bu yıl değiştirmeyi planliyorum fakat ps4 e bağlı benim için.

6850 yetmediği oyun mu var şuan 1680x1050 çoğu oyunu ultra açıyor.Crysis3 dışında tabi :D

---------------------------------------

Son düzenleme:
Geri