• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

AMD - Ekran kartı güncelleme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dilky17
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dilky17

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
9 Ocak 2015
Puanı
22
İyi günler arkadaşlar , ekran kartım Radeon (TM) HD 7670m güncellemek istiyorum fakat pek beceremedim.İşletim sistemim windows 8 olduğu için amd sitesinde de bulamadım ekran kartının en güncel halini nasıl bulabilirim ? Bir de bu ekran kartı sizce iyi midir kötü müdür ? cs go oynarken bile kasıyor ram 8gb , i7 işlemci olmasına rağmen kaç defa format attım sorun ney bilmiyorum bilgisayarda bu tür oyunları rahatça oynamam için neleri güncelleyip , kurmam gerekiyor yardımcı olursanız çok iyi olur

İyi günler arkadaşlar , ekran kartım Radeon (TM) HD 7670m güncellemek istiyorum fakat pek beceremedim.İşletim sistemim windows 8 olduğu için amd sitesinde de bulamadım ekran kartının en güncel halini nasıl bulabilirim ? Bir de bu ekran kartı sizce iyi midir kötü müdür ? cs go oynarken bile kasıyor ram 8gb , i7 işlemci olmasına rağmen kaç defa format attım sorun ney bilmiyorum bilgisayarda bu tür oyunları rahatça oynamam için neleri güncelleyip , kurmam gerekiyor yardımcı olursanız çok iyi olur

Lisanslı bir işletim sistemin varsa Windows update ile alırsın güncellemeleri.
Link : http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/AMD-Radeon-7000-Series-Drivers.aspx

Çift ekran olayı var güç tasarrufu olsun diye. araştır oyunlara girerken harici 7670M ile oyuna gir düzelecektir.

Lisanslı bir işletim sistemin varsa Windows update ile alırsın güncellemeleri.
Link : http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/AMD-Radeon-7000-Series-Drivers.aspx

Çift ekran olayı var güç tasarrufu olsun diye. araştır oyunlara girerken harici 7670M ile oyuna gir düzelecektir.
Verdiğin linkteki işe yaradı sağolasın , bir de cs go da sürekli vac hatası diyorum internette araştırdım dediklerini yapıyorum ama yinede vac yiyorum sürekli format atıyorum pc ye 0 dan hiçbir şey kurmadan sadece cs go kuruyorum yine vac yiyorum sizce sorun nedir?

Verdiğin linkteki işe yaradı sağolasın , bir de cs go da sürekli vac hatası diyorum internette araştırdım dediklerini yapıyorum ama yinede vac yiyorum sürekli format atıyorum pc ye 0 dan hiçbir şey kurmadan sadece cs go kuruyorum yine vac yiyorum sizce sorun nedir?

Yönetici olarak açmayı dene. Yetki sorunu olabilir. CS-GO oynamadığımdan. Google amcaya sor çokça bilgi bulursun orada

Geri