• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Amd fx 8350

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
arkadaşlar oyun kasası topladım fakat okuldan dolayı aldığım gibi direk oynayamicaktim o yüzden fanı 3. hatta 4. plana bıraktım kendi fanı yeterli diye fakat kendi fanı o kadar dandik ki bu işlemciyi kullananlar bilirler çok ısınıyo ve ayrıca çok yüksek sesli çalışıyo oyun kasası topladım fakat oyuna giremiyorum bile şuan deli gibi kasıyo ısındığı için bir fan alayım diyorum fakat genelde intel kullandığım için bi işi pek bilmiyorum bu işlemciye nasıl bir fan gider aşağıdaki iyimidir önerilerinizi alabilirmiyim işlemcim AMD FX 8350

Cooler Master Hyper 412 PWM İntel 2011/1366/1156/1155/775 Fiyatı

sağolasın abi Cooler Master Hyper 412 PWM İntel 2011/1366/1156/1155/775 Fiyatı
şu fanı aldım çift fan destekli bir model fakat yanında tek fan veriyolar isteğe bağlı olarak 2. bir fan takabiliyosun fakat aynı fanı nerden alabilceğim konusunda bir fikrim yok fanı tek satarlar mı yoksa başka bir fan mı almak zorundamıyım şuan üzerindeki fan çok güzel sanki çalışmıyo gibi kasa o kadar sessiz aynı fanı tek nasıl bulabilirim :)

sağolasın abi Cooler Master Hyper 412 PWM İntel 2011/1366/1156/1155/775 Fiyatı
şu fanı aldım çift fan destekli bir model fakat yanında tek fan veriyolar isteğe bağlı olarak 2. bir fan takabiliyosun fakat aynı fanı nerden alabilceğim konusunda bir fikrim yok fanı tek satarlar mı yoksa başka bir fan mı almak zorundamıyım şuan üzerindeki fan çok güzel sanki çalışmıyo gibi kasa o kadar sessiz aynı fanı tek nasıl bulabilirim :)

Üzerindeki fanı bilmediğim için birşey diyemeyeceğim malaesef. Bu ve benzeri fanları takabilmen için anakartı sökmen lazım, çünkü ayakları anakartın üstünden geçip arkasından çıkıyor ve arkadan vidalanması gerekiyor. Biraz zahmetli bir iş ama yapılmayacak birşey değil.

Sıvı soğutma yap para konusu sıkıntı değil ise. Hava ile soğutmada ses olayı oluyor Fan ne kadar büyürse o kadar ses azalsa da fakat sıvı soğutma şart :)

Geri