• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Amerikadan kargo ve Telefon kaydı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Atiba
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Atiba

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 May 2011
Puanı
20
Beyler malum iphone 6 çıktı ve babama almak istiyorum, kanadada okuyan bir arkadaşım var o bana alıp yolluycak fakat bir kaç sorum var yanıt bulamadığım

1- Usps ile yolluycak pttye bağlı olduğu için kaç gün sürer ve kargo ücreti ne kadar öderim?
2- Pasaport kaydı falan biliyorum ama internettr kayıttan sonra bir operatör şirketine pasaport kaydından aldığımız imei numara ile onaylatmamız gerektiği söylüyor iyi hoş fakat, diyorki ;
Kayıt işlemi onay süreciyle falan birlikte 2-3 ay sürmektedir bu sürede cihaz kullanılabilir diyor evet ama bu sürede ipod gibi bişeymi olucak yani no sim şeklinde yoksa yinede hattı takınxa sinyal alabilcekmiyiz?

Bir yardım ederseniz çok makbule geçer

1. Yaklaşık 2 hafta sürer. Gelir gümrüğe takılır, gidersin gümrük vergisi + 100 TL bilmem ne iletişim vergisini verir telefonu teslim alırsın.

2. Telefonu aldıktan sonra kayıt ettirmeden 2 ay kullanabilirsin daha sonra kayıt edilmesi gerekir yoksa kapanır sadece hesap makinesi olarak kullanırsın :) Pasaport ile IMEI kaydı için pasaportu kullanılacak kişinin pasaportunun son 2 yıl içerisinde başka herhangi bir cihaz kaydında kullanılmamış olması ve kişinin son 60 gün içerisinde Türkiye’ye giriş yapmış olması gerekmektedir. Tabi bu kayıt esnasında da 120 lira gibi bir harç ödenmekte. Kısaca zahmetli ve masraflı bir iş, tüm masraflar toplanınca aşağı yukarı Türkiyedeki satış fiyatına yakın bir fiyat çıkıyor. Çok büyük bir fark kalmıyor.

Detaylar için : www.mcks.gov.tr/tr/KonuDetay.php?BKey=40

Telefon buraya geldi mi 1 hafta içinde kapanır. Pasaport bulman lazım onunda 1 ay içinde giriş çıkış yapmış olması lazım. 1.5 ay önce ben yaptırdım o yüzden biliyorum

Geri