• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Amerikan başkanı dahil herkesi devreye sokun.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
Beyler durum çok ciddi.
4 yıllık bir birlikteliğim var geçen sene öküzlüğümden kaynaklı sebeplerden doğum gününü unuttum.
Tabir yerin ise bütün seneyi zehir etti. Bu sene hem kendimi garantiye almak hem de onu mutlu etmek adına çok istediği bir hediye satın almak istiyorum.
Fakat ürün Türkiye piyasasında nereye baktıysam tükenmiş.

amazon.co.uk adresinde istediğim ürünleri buldum. Fakat daha önce bu siteden alışveriş yapan var mı bir sıkıntı yaşar mıyım gümrükten geçer mi ? yoksa geri mi döner ? firma ürünü gönderir mi ?

Anlayan birisi yardımcı olursa çok sevinirim.

https://www.amazon.co.uk/Maybelline...eywords=gigi+hadid+maybelline+collection&th=1

Cümleten iyi geceler :kheart:​

"Ship to Turkey" ibaresini göremedim bu üründe. Yani bu ürünü Türkiye'ye göndermiyorlar. Bu ürünün başka satıcılarını araştır. "Ship to Turkey" seçeneği olan ürünü bul. O zaman bir sıkıntı yaşamazsın. Tabi ekstra kargo ücreti de oluyor.

5 pound kargo ödeyerek sipariş verebilirsin, 1-2 hafta içinde de gelir. Amazon.co.uk'tan bayağı sipariş verdim, ekran kartı falan aldım hatta hiçbir sorun yaşamadım.
Gümrükten dönmez böyle bir ürün. Ama gönderici direk amazon değil ben hep amazon tarafından direk satılan şeylerden almıştım. Yine de sorun yaşayacağını düşünmüyorum.

Amazon dünyanın en güvenilir ve kaliteli alışveriş sitesidir, daha ötesi yoktur.

[MENTION=259483]Odessa[/MENTION] aAmazondan gelmesini bekleyeceğine o renge yakın bir tercih yapabilirsin. Gratis'e bir göz attım en yakın bu var sanırım: EN YAKIN SEÇENEK. Diğer yandan, mat ruj seviyorsa sevgilin Pastel Daylong (en son bunu almıştım, bayağı hoşuna gitmişti nişanlımın.) grubunu tercih edebilirsiniz.

Tecrübem olduğu için söylüyorum, eğer ankara ve çevre illerdeysen ulus a git orada stok bitse bile bazı ürünler hala satılıyor güvenilirmi bilmem ama yinede bakabilirsin veya tanıdığın varsa bi geçerken sorsun.

Adres, Ankara kalesinin girişinden girmeden sağ yapıyorsun çarşı orası 2 üst sokağın arasında (Makyaj Dünyası) perük merük bir sürü şeyler vardı çok büyük bir dükkan :)

Geri