• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

An error has occured with the pack prevention function Error Code 204 Hatası

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan GrayHatz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

GrayHatz

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2015
Puanı
0
Öncelikle herkese merhaba;

Bugün bir şevk ile oyuna başlamak istedim oyunu yaklaşık 1 saatte indirdim ve kurdum yalnız Game Start'a tıklayınca böyle bir hayal kırıklığına uğradım sabahtan beri çözümüne bakıyorum. Güvenlik duvarını devre dışı bıraktım anti virüs programı kullanmıyorum zaten regedite girip ordaki dosyaları kurcaladım ama nafile bir türlü çözemedim sebebini bilen varsa çözümünü söyleyebilir mi bana
Herkese kolay gelsin.
62lmr7.png

:) Oyunun hack yazılımı almış log kayıtlarını silip tekrardan Manuel Update edersen sorunun düzelcektir.

almanların hack programını kullanmışsın şu combatın dosyalarının içinde bir log yollayıcı var onu sil

Yeni sürüm çok kötü oldu keşke gelmeseydi.
Katılıyorum yeni sürüm çok felaket oldu. Yalnız yeni yapımcısına geçiyor belki eski sürüme döndürülür. Tamamen rezalet oldu.

Ayrıca bu hata Hackshield hatasıydı. Bi dosya vardı az evvel baktım ki Reloaded sürüm için geçerli değil artık. Çünkü Nexon Güvenlik programını kullanmakta o yüzden artık bu hata söz konusu değil.

Geri