• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

An itibari ile 6 yıllık ağrımı bulmuş oluyorum..

Kirbythelast

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
85
evet arkadaşlar, yaklaşık 6 yıldır olan, koşuculuğu bırakmama sebep olan rahatsızlığın pankreastan kaynaklandığını öğrenmiş bulunmaktayım.. Başta ciddiye almadım, fakat son 3 yıldır, anlık kasılma, bıçak saplanması gibi bir his, ve geçici süre dalıp gitme (gözün dalması) şikayetinden doktora gittim ve pankreastan kaynaklandığını düşünüyorlar. Büyük ihtimal ameliyat ile sorun çözülecek (%100 başarı vermiyorlar), fakat ilk başta ilaç tedavisi vs diye bir sürü şey saydılar :D ne aileme ne de sözlüme söyledim.. Söylemeyi de düşünmüyorum. Bakalım n'olcak neler değişecek..

kısacası; sağlığınızla ilgii bir şey olursa, sivilce dahi olsa doktora gitmenizi öneririm.

Geçmiş Olsun Allah Tez Zamanda Şifanı versin.

amin diyelim de açıkcası pek umutlu görünmüyor. Ben pankreas kanseri bekliyordum fakat şuanlık ne tam adını buldular ne de tam bir şey söyleyebiliyorlar. Bir kaç kontrolden sonra adını koyabileceklerini söylediler. Ben kanserse söyleyin, duydum duymadım değişen bir şey olmaz dedim doktor " kanser olsa 3 yıl önce bunu sana imam söylerdi"dedi :D (doktor çok laubali diyebilirsiniz, 1 yıldır adamla takılıyorum kardeş gibi olduk :D)

sivilce çıkıyor 1 kaç tane doktora gidin diyorsunda cildiye doktorları ana baba günü gibi dolu 1 ay sonrasına randevu yok bide gelmiş diyorlarki en geç 15 gün sonraya randevu alabilirsiniz ulan 1 aya randevu yok sen 15 gün diyorsun :D

geçmiş olsun için herkese teşekkürler. söyleyecek bir şey yok açıkcası.. söylesem ne değişecek ? onların bilmesi benim moralimi daha da bozar. Bu arada 25 ekim günü son kontrolüm var bakalım ne çıkacak

Geçmiş olsun yinede bir doktora bağlı kalma herkes başka birşey söylüyor biliyorsun ameliyat olmadan biraz daha araştır derim..

Geri