• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anakart/CPU/Ram İyimi sizce?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SweaTLe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SweaTLe

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ocak 2012
Puanı
23
Merhaba arkadaşlar. Malum bilgisayar güçten düştü. Bayramda gelince elimize para geçti. Sizden istediğim seçtiğim bu 3 ürün için fikir beyan etmeniz. Uyumlular mı? vs.

ANAKART

İŞLEMCİ

RAM

Toplam Fiyat: 1.100 TL

Önerilere açığım.Bütçe max. 1500 TL bu üç parça için.

güç kaynağın ekran kartın varmı yada a10 alıp entegreyi mi kullanıcağım diyorsun ona göre yardımcı olabilirm bu arada uyumlular fm2+ soket işlemci anakartta ama anakart pahalı gibi o işlemciye biraz piyasa araştırıyım yardımcı olurum

-----------------
Ben yaptım kafama göre güç kaynağının yeticeğini düşünerekten ekran kartıyla ile 1700 kartsız 1100 tl çıktı (yuvarlıyorum) bunları başka bir siteden daha ucuza da getirtebilirsin bu aralar donanımdan uzağım baya ama görünce dayanamadım bir yardım edeyim dedim
cpu

anakart

ram x2

ekran kartı

Son düzenleme:
Yeter hocam yeter sen bi benim attıklarımı araştır burayada üye olup buraya konu açabilirsin sabırlı olursan bilgili insanlar yardımcı oluyor

O siteye uyeligim var.Tabi genelde anime bolumundeyim ama Tesekkurler.Onerilere gelince amd islemci nin daha iyi olacagini dusundugum icin sectim.

Apu sistem diziyorsan sağlam bi soğutucu lazım yoksa cayır cayır yanar ayrıca apu kesinlikle tavsiye etmiyorum yok ben illa apu dizcem diyorsan şu parçaları kombine etmeni öneririm;

Msi A88X-G45 Gaming Fm2+ Amd A88X Ddr3 2400Mhz(O.C) Sata 3.0 Usb 3.0 Anakart - Vatan Bilgisayar

Gskill 8Gb (2X4Gb) Ripjawsx Ddr3 1866Mhz Cl9 1.5V Dual Kit Ram - Vatan Bilgisayar

Amd A10 7850K Soket Fm2+ 3.7Ghz 4Mb Cache 32Nm İşlemçi + R7 Gpu - Vatan Bilgisayar

Cooler Master Hyper 103 Lga 775/1150/1155/1156/1366/2011 & Am2/Am3/Fm1/Fm2 İşlemçi Soğutucu - Vatan Bilgisayar

Fiyat:1234 TL

bu arada anakarttan memnun kalırsın acayip bi karttır.

O siteye uyeligim var.Tabi genelde anime bolumundeyim ama Tesekkurler.Onerilere gelince amd islemci nin daha iyi olacagini dusundugum icin sectim.

amd ekonomik olması dışında hiç bir artısı yoktur kardeşim sen şimdi içinden geçer sen kullanıyorsun tabi inteli savunucan ama öyle değil. Daha fazla watt daha az performans daha fazla ısı ekstra soğutucu vs vs. Alabileceğin para iyi o parayı amd ye harcamaya kıyamazdım

Geri