• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

AndrodEvim'e Moderatörler Alınacaktır

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
androidevim_banner.png

ayrac.jpg

Evet arkadaşlar, Android Forumumuzda yardıma ihtiyacımız var, bizimle beraber çalışacak arkadaşlar arıyoruz. (
http://www.androidevim.com/forum/ )

Android forumunda Moderatör olmak için yaş önemli değil ancak yinede bikaç kriterim var, bunlar nedir diyecek olursanız :

1. Herşeyden önce az ya da çok Android konusunda bilginiz olması ve mümkünse android bir cihazınız olursa iyi olur.

2. Kesinlikle alıntı konu istemiyorum. Yabancı forumlardan konuları alıp Türkeçleştirip paylaşabilirsiniz. Veya Türkçe forumlardan konuları okuyup anlayıp daha sonra kendi cümleleriniz ve kendi düzeniniz ile açabilirsiniz ama kesinlikle copy paste konu istemiyorum.

3. Konularda olabildiğince sade ve anlaşılır bir anlatım yapılmalı ve dil bilgisi kurallarına uyulmalı. Kendinizi insanların yerine koyun ve bu konu nasıl anlatılsaydı anlaşılması daha kolay olurdu diye düşünüp o şekilde konuları en basite indirgeyerek insanların rahatça anlayabileceği şekilde açmalısınız.

4. Konularınızda başka sitelerden aldığınız görselleri kullanmayın. Eğer kendiniz ss alacak durumda değilseniz başka sitelerden ss alabilirsiniz ancak tek şartla. Alacağınız ss lerin üzerinde herhangi bir reklam veya logo olmayacak, alacağınız görseli direk sitesindeki linki alıp paylaşmayacaksınız. Ss yi kendi pc nize indirip sitemizin adını üzerine yazıp yeniden upload edip kullanmanız gerekir.

5. Son olarak sitemizde apk paylaşımı yasak. Wareze karşıyız o nedenle eğer uygulama veya oyun paylaşmak isterseniz sadece Google Play Store linki vermelisiniz. Başka kaynaklardan verilen apk linklerini kabul etmiyoruz.

Kriterlerimiz bunlar, biraz kabarık görünebilir ama kaliteli bir site oluşturmak için bunların olması şart.

İlgilenenler pm ile bana ulaşabilirler.

Geri