• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Android 4.4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dentrax

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Şub 2011
Puanı
707
Herkese Merhaba,

Yeni aldığım LG G2 modeli telefonum için android 4.3 bulamadım. Şuanki sürümü 4.2.2. Duyduğum haberlere göre 4.4 KitKat 'a Mart ayında geçiş yapacakmış. O yüzden aramaktan vazgeçtim. Baktığımız zaman android changelog da 4.4.1 ve 4.4.2 çıkmış bile. Bu sistemler nasıl işliyor ? Türkiyeye gelip yöneticiler tarafından onaylanıyormuş sanırım. 4.4'e geçeceklerse neden 4.4.2 i çıkardılar ? Bunları Manuel olarak indirip kuramazmıyız ?

http://en.wikipedia.org/wiki/Android_version_history#Android_4.4_KitKat_.28API_level_19.29

Telefona uygun romlarla 4.2.2 kurulanbilir fakat garantiden cıkar , android 4.3 zaten geçiş önemli bir sürüm değil ve her cıkan sürümü firma vermek zorunda değil çünkü bu firmalar telefonlara arayüzler ve programlar yüklüyorlar her android sürümü için arayüzü tekrar aktarmaları gibi bir olay var ve buda zahmetli bir iş bu yüzden genelde kararlı sürümler için çalısma yapıp verirler.Benim arkadaşımdada g2 var telefonun bir sıkıntısı yok bu yeni android sevdası nedir anlamıyorum sanki 4.2 olunca telefon muhtesem olucak:D Herneyse tavsiyem resmi romu beklemen

Arkadasim teli pcye baglayip kies den guncelliyeceksin

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri