• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Android 4.x Jelly Bean İçin Adobe Flash Player Kurulumu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
Merhabalar,

Bilindiği üzere Adobe firması Jelly Bean 4.1 sürümünden itibaren Android için Flash Player desteğini kesti ve normal şartlarda Jelly Bean 4.1 üstü sistemlerde Flash Player kullanılmaz duruma geldi. Ancak üzülmenize gerek yok, bikaç adımda Android 4.1 Jelly Bean sistemimize Flash Player'i kurup ve çalıştıracağız.

ayrac.jpg

İşlem Detayları :

Aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayınız :

1. Buradan Flash Player'in Android 4.1 altı sistemler için yayınlanan en son versiyonu olan 11.1.115.81 sürümünü indiriyoruz : d-h.st/Lkm

2. Google Playc Store'dan Dolphin Browserin son sürümünü cihazımıza kuruyoruz : play.google.com/store/apps/details?id=mobi.mgeek.TunnyBrowser

3. İlk adımda indirdiğiniz flash player dosyasını usb kablonuzu kullanarak cihazınızın hafıza kartına kopyalayın.

4. Cihaz hafızasona kopyaladığınız flash player apk dosyasını herhangi bir dosya yöneticisi yardımı ile kurun (Örneğin : Root Explorer gibi).

5. Dolphin Browser'i çalıştırın, Ayarlar > Web İçeriği > Flash Flayer bölümünü Daima Açık şeklinde ayarlayın ve artık Dolphin Browser'da Flash Playeri kullanabilirsiniz.

Not : Bu işlem ile Flash Player düzgün bir şekilde sadece Dolphin Browserda çalışmakta, Chrome veya cihazınızın Default tarayıcısında düzgün bir şekilde çalışmıyor.

ayrac.jpg

Videolu Anlatım :

Ellerinize sağlık ancak yanlisiniz var.Stock browserda çalışıyor + Puffin indirip flash player kullanabilirsiniz (otomatik yüklü oluyor.)

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Stock browserda çalıştığını biliyorum ancak çok düzgün çalışmıyor bizzat denedim. Puffin ücretli.

Geri