• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Android Dahili Hafızada Silinen Verileri Kurtarma sorunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan taner1988
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

taner1988

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
7 Haz 2014
Puanı
0
s.a youtubeden veri kurtarma videonuzu izledim telefonum rootlu olmasına rağmen şöyle bir hata ile karşılaştım lütfen yardımcı olun

64735194885844674671.jpg

resimlerimi kurtarmam lazım

Error: device not found

Moderatörün son düzenlenenleri:
Resmi nasil paylasabilirim pm ile atabilme sansim var mi lutfen yardimci olun

----------

pm attım resim linkini burda paylaşamadım bakar mısınız "Gravity"

Resmi nasil paylasabilirim pm ile atabilme sansim var mi lutfen yardimci olun

----------

pm attım resim linkini burda paylaşamadım bakar mısınız "Gravity"

Malesef ben hatanizin cozumunu bilmiyorum.

Ama bana gonderdiginiz resmi konunuza ekledim.

----------

Sadece mantik yuruterek konusuyorum daha onceki karsilastigimiz sorunlara istinaden genelliyicem.

Simdi belliki "cygwin " bir dosya ve bunun eksikliginden oturu cihazin yapicagi islem yarida kalmis,sizin google cygwin indir,cygwin download veya cygwin hata cozumu seklinde aratmalisiniz.Yada kurdugunuz room,root vs sorun burada dosyalar eksik ya yenisini kurun ya baska saglam bir versyon kurun umarim azda olsa yardimci olabilmisimdir.

Geri