• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Android Güncellemesi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Alliance
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Alliance

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Nis 2010
Puanı
138
Beyler bilen bilir, Lg Optimus L7 telefonum var, şu aralar satmayı planladığım.. Çok kasmasından dolayı satacağım.

Size sorum şu;

Ben şuan telefondaki en son sürüm olan güncellemeyi kullanıyorum, yaklaşık 1 ay önce Pc Suite ile telefona en son güncelleştirmeyi getirdim ve o günden itibaren çok fazla şekilde telefon kasmaya başladı..

Ben bu yaptığım gücelleştirmeyi, önceki güncelleştirmeye düşürebilirmiyim? Yani eski sürümü yükleyebilirmiyim ?
Ve yükleybilirsem nasıl yükleyebilirim? :)

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

internette bol miktarda site mevcut ve düşürülmeside mümkün benim telefonum galaxy s yani ortalık bilmem nesi desem yeridir :pro
-Buraya giriyorsun kendi telefonunu bulup devam ediyorsun hayırlı işler (:
-Yüklemesi ya recovery mod ile yada odin ile yapılıyor benim telefon ile bu 2 yöntem net te bol miktarda anlatımı mevcut
Oğlum yabancı site bu, bi b*k anlamadım.

Telefonu eski haline getirebilirsem belki satmaktan vazgeçerim, ama sorun eski haline getirmekte.

Geri