• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Android için Beklenen Oyun The Warland Yayınlandı

cyberprens

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Eyl 2017
Puanı
0
Türk ordusu referans alınarak geliştirilen savaş ve strateji oyunu olan Savaş Meydanı indirshop üzerinden indirilmeye hazır olarak yayınlandı, Beta çalışmaları devam eden bu oyunda ilk kullanıcılar arasındaki yerinizi hemen alabilirsiniz.

savas-meydani-1.png

Popüler oyun firması Netmarble tarafından geliştirilen bu oyun oldukça popüler olacağa benziyor temiz hilesiz apk dosyasını indirmek için linki paylaşıyorum, Detaylı bilgi için hem google linkini hemde apk indirme linkini ekliyorum.

Geri