• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Android İşletim Sistemi ve Telefonlar İle İlgili Makale Yazacak Kişiler Aranıyor...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
Merhaba arkadaşlar,

Androidevim.com sitemiz için boş zamanlarında günde bikaç makale yazabilecek bikaç arkadaşa ihtiyacımız var. Şuan siteden herhangi bir gelir elde edilmiyor ancak eğer bir gelir elde edilirse bu makale yazacak arkadaşlara eşit şekilde dağıtılacaktır.

Hem kendinizi geliştirmek, hem piyasada belli bir üne kavuşmak ve ilerde bu işten bir miktar gelir elde etmek isteyen arkadaşların mesajlarını bekliyorum.

Teşekkürler.

Ümit abi , Türk Telekom a yeni geçenler için yok iphone da 1080 tl indirim , s8de 1000 tl peşin verene 1000 tl bizden vs gibi bir kampanyalar varda taksitlendirme ya da diğer şeylere bakınca pek anlayamadım.Hiç bu konuyla ilgisi yok ama hani yardımcı olursun diye düşündüm belki bilgin vardır :D bir başka sorum ise senin kullandığın telefon modeli nedir ? ve kamerası , tasarım yönünden önerebileceğin telefon nedir? Umarım kızmazsın..

Ümit abi , Türk Telekom a yeni geçenler için yok iphone da 1080 tl indirim , s8de 1000 tl peşin verene 1000 tl bizden vs gibi bir kampanyalar varda taksitlendirme ya da diğer şeylere bakınca pek anlayamadım.Hiç bu konuyla ilgisi yok ama hani yardımcı olursun diye düşündüm belki bilgin vardır :D bir başka sorum ise senin kullandığın telefon modeli nedir ? ve kamerası , tasarım yönünden önerebileceğin telefon nedir? Umarım kızmazsın..

Şahsen ben olsam operatörlere bulaşmam imkanın varsa peşin al yoksa kredi kartı tek çekim yap sonra banka onu taksitlere böler. Operatörler binbir kurnazlık yapıp farkında olmadığın bir sürü şeyi sözleşmeler ile omuzuna yüklerler.

Note 5 kullanıyordum 1 hafta önce Galaxy S8 Plus aldım, tasarım olarak bence şuan bu telefonun üstüne yok. Diğer özellikleride güzel ama tasarımı hayran bıraktıran cinsten.

Türk telekom yalova şubesinde bir tanıdık arkadaşım var şuan kullandığım iphone 7SPlus neredeyse 5 bin tl
nakit parayla 3 500 bin tl ye aldım zarara giriyor sürekli ama sürekli al sat yapıyor ne kar'ı var anlamış değilim türktelekom değişik bir firma sürekli ayn şekilde veriyor o telefonu ısrarla adama :spn:

Son düzenleme:
Geri