• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Android Oyun Önerisi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kamufle_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kamufle_

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Ağu 2011
Puanı
50
Uzun bir süre forumdan uzak kaldım ve artık burdayım :)

Konuya geleyim :)

1.5 ay önce bir telefon aldım.Bu benim ilk akıllı telefon tecrübem olduğu için pek program , oyun vs. bilmiyorum.

Bende sizlerden yardım isteyeyim dedim.

LG Optimus 4x HD modeline uygun güzel program , oyun vs. vs. var ise yardımcı olursanız sevinirim :)

Subway Surf

Temple Run

Dolmuş Driver

Raging Thunder 2

bunlar ücretsiz olan oyunlar ücretlilerde boyutu ne kadar büyük olursa olsun telefonun ile rahatlıkla oynayabilirsin asphalt 7,Gta,Nova gibi 3d oyunları çok rahat oynarsın.

Online bir oyun, baya sarıyor aslında.

Jungle Heat

Savaş oyunu diyebiliriz. Üssün var binalar falan inşa ediyorsun savaş yapıyorsun vs.

Sınırsız ya da 1 gbden yüksek net paketin varsa online oyunlar öneririm. Çok eğlenceliler. :D

Snake 3310 (Super Stickman Golf 2'den sonra ki en favori oyunumdur. :D Efsaneler asla ölmez!)
Temple Run 1 ve 2
Subway Surfers
Fruit Ninja
Super Stickman Golf 2 (Hastayım bu oyuna sürekli oynuyorum. Karakterine ekleme yapma da var. )
Dolmuş Driver
Angry Birds Star Wars II Free
Hungry Shark Evolution(Kesinlikle oyna bunu. Zorlanırsan netten hilesini bul yada save dosyası bulup para ve yeşil elmas sahibi ol. :D )

Ücretliler;

GTA Vice City
Angry Birds Star Wars II(Free sürümü seversen bunu alabilirsin.)
Nova 3
Order&Chaos Online(Güzel oyundur.)

Çok teşekkür ederim arkadaşlar devam devam :D

İyidir Erdeniz.Senden naber :D

Pek giremiyorum foruma felan :D

Online bir oyun, baya sarıyor aslında.

Jungle Heat

Savaş oyunu diyebiliriz. Üssün var binalar falan inşa ediyorsun savaş yapıyorsun vs.

Bende bu oyunu israrla tavsiye ediyorum.Suan bile iscilerim calisiyor altin rezervleri 6.seviyeye yukseltiyorum

Onun yani sira gorev yapmayi gerektiren ve online oyunlari severim.

Real basketball : gorevleri yerine getirdikce karekterini guclendirebiliyorsun,gorevlerin icerisinde online olarak basarman gereken gorevlerde olucak. Online sardigin zaman kendini alamiyacaksin kumar gibi kazandikca gorevlerinden cok daha fazla gold toplayabiliyorsun ve umarim hep kazanirsin : )

Beach buggy blitz : tam bir cizgi yaris grafikleri harika tanitim videosunu bile izlesen basliyacagindan eminim.

Bende bu oyunu israrla tavsiye ediyorum.Suan bile iscilerim calisiyor altin rezervleri 6.seviyeye yukseltiyorum

Onun yani sira gorev yapmayi gerektiren ve online oyunlari severim.

Real basketball : gorevleri yerine getirdikce karekterini guclendirebiliyorsun,gorevlerin icerisinde online olarak basarman gereken gorevlerde olucak. Online sardigin zaman kendini alamiyacaksin kumar gibi kazandikca gorevlerinden cok daha fazla gold toplayabiliyorsun ve umarim hep kazanirsin : )

Beach buggy blitz : tam bir cizgi yaris grafikleri harika tanitim videosunu bile izlesen basliyacagindan eminim.

Bende 8 ler yükseltmek için 3 gün istiyorlar :D

Ulan telefona sürekli online oyun yüklüyorum wifi yok bide oyunları kaldırmıyo çıldırıyorum :D

Warspear online
TibiaME
Zombie Raiders
Mars of Legends
GunBros2
Defender 2
Magicka
Bomberman
Terraria
Cheese Tower
Into the dead
Neon Motocross
Journey wars super
Zombie Diary
Alchemy (alşimi)
Dungeons
Order and Chaos heroes

Subway Surf

Temple Run

Dolmuş Driver

Raging Thunder 2

bunlar ücretsiz olan oyunlar ücretlilerde boyutu ne kadar büyük olursa olsun telefonun ile rahatlıkla oynayabilirsin asphalt 7,Gta,Nova gibi 3d oyunları çok rahat oynarsın.

Subway Surf'de hemfikiriz :) :up::up::up:

Ciddi anlamda kimse jungle heat den bahsetmemiş :D Oynamadı mı acaba yoksa beğenmedi mi

Kimse okey yazmamış. :D

Okey
Glow Hockey
Real Truck Park
Flick Shoot
Temple Run
Subway Surf

Dr.driving
Dolmuş driver b iki oyun fena değil birde real basketbol var

Geri