• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Android Tablet Sorun

Kaishakunin

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
19 Haz 2009
Puanı
9
Merhaba arkadaşlar Piranha Business II Tab 9.0 tabletim var fakat sistemim yeterli olduğu halde playstore'daki birçok oyuna cihazınız uyumlu değil diyor bunun bir çözümü varmı acaba?

----------

güncel

Kardeşim bunun tek nedeni cihazda bulunan android sürümünün düşük olmasıdır.

Senin sürümü yükseltmen güncelleme yapman gerekli,bununla alakalıda cihazın markasını google yazarak örneğin piranha 2 sürüm yükseltme vb şeklinde aratarak bulabilirsin.

Kardeşim bunun tek nedeni cihazda bulunan android sürümünün düşük olmasıdır.

Senin sürümü yükseltmen güncelleme yapman gerekli,bununla alakalıda cihazın markasını google yazarak örneğin piranha 2 sürüm yükseltme vb şeklinde aratarak bulabilirsin.
android 4.1 veya 4.0 ama örnek temple run vs 2.3 2.2 isteyen oyunlar dahi gözükmüyor

android 4.1 veya 4.0 ama örnek temple run vs 2.3 2.2 isteyen oyunlar dahi gözükmüyor

Orjinal android cihazlarda bunun tek sebebi bu,ancak belki yükleme aşamasında sorun olmuş olabilir,cihaz sahte olabilir yok bunlara rağmen başka bir sebebi var ise bilemiyorum yardımcı olamıyıcam.

Garantisi vs varsa gönder garantiye belki yazılımsal bir hatadır.

Orjinal android cihazlarda bunun tek sebebi bu,ancak belki yükleme aşamasında sorun olmuş olabilir,cihaz sahte olabilir yok bunlara rağmen başka bir sebebi var ise bilemiyorum yardımcı olamıyıcam.

Garantisi vs varsa gönder garantiye belki yazılımsal bir hatadır.
sitesinden güncellemesini indiriyorum yine olmazsa öyle yapıcaz artık neyse teşekkürler yorumların için

Geri