• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

android tablet

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
konunun yeri burası değil biliyorum fakat en çok kullanılan bölüm olduğundan buraya açtım konuyu asus memo pad hd 7 tablet almış arkadaş bende android kullanmadım hiç bana getirmiş wifi bağlantısı yapılmıyo dedi kurcaladım falan ama başka modemlere bağlanıyo fakat kendi wifi ismine tıkıyorum şifre yazıyorum güvenli bağlantı sağlanıyo diyo bekliyo sonra wifi iconuna çarpı geliyo bağlanmamış gibi hiç sorun ne sizce şifre tipini wpa2 web falan yaptım hepsini denedim ama bağlanmıyo yada bağlanıyosada kullanılmıyo :D dns de değiştirdim IP de

modemi eskiyse bağlanmaz bende de aynı sorun vardı modemi değiştirdim sıkıntı ortadan kalktı tabletler nedense wep bağlantılarınsa sıkıntı yaşıyo.

modemi eskiyse bağlanmaz bende de aynı sorun vardı modemi değiştirdim sıkıntı ortadan kalktı tabletler nedense wep bağlantılarınsa sıkıntı yaşıyo.
internetimi 1 ay önce bağlattım yenilerde 0 modem verdiler ttnet modem benim modemden daha eski modem var arkadaşın ona bile bağlanıyo 2010 modemi ta :D

Geri