• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Android telefon önerisi vol 99

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Evet herkes gibi geldim ve açtım :D beyler güzel bir android telefon almak istiyorum fiyatta sıkıntım yok iphone istemiyorum veya note 2 gibi büyük bir telefon mümkünse S3 çok hoşuma gidiyor s2 yide bayaa övdüler üretimden kalkmış eğer uygun fiyata s2 veren varsa konuşuruz :D

sony xperia s öneririm yada bi kaç ay bekle xperia z çıkıcak fiyatta sıkıntı yoksa ondan al

bende bekleyeceğim gibi bakalım nasıl olacak :D

çoğu kişi pek beklentileri karşılamadı s3'den farkı yok diyor fakat zamanın'da s3 ilk çıktığında da s2'den farkı yok dediler; sonuç: s3 patlama yaptı :) bence s4 s3'ünden ayıran belli başlı özellikleri, farkları yavaş yavaş alanların sayısı arttıkça hissettirecek :)

2 ay önce s3 sattım s4 için umarım beklentilerim boşa çıkmaz :D

Note 2 Kullanıyorum . Büyüklük Felan Fasa Fiso :) Telefonun Yapmadığı Şey Yok :) Kalemile Yazdığın El yazısını Sorunsuz bir Şekilde Düzgün Yazıya Geçiriyor :))

çoğu kişi pek beklentileri karşılamadı s3'den farkı yok diyor fakat zamanın'da s3 ilk çıktığında da s2'den farkı yok dediler; sonuç: s3 patlama yaptı :) bence s4 s3'ünden ayıran belli başlı özellikleri, farkları yavaş yavaş alanların sayısı arttıkça hissettirecek :)

2 ay önce s3 sattım s4 için umarım beklentilerim boşa çıkmaz :D

bende baktım cidden pek fark yok gibi ama yinede denemek istiyorum s4 ü :D

Note 2 Kullanıyorum . Büyüklük Felan Fasa Fiso :) Telefonun Yapmadığı Şey Yok :) Kalemile Yazdığın El yazısını Sorunsuz bir Şekilde Düzgün Yazıya Geçiriyor :))

note 2 aşırı büyük o cidden bana gelmez :D

Önerebileceğim tek seri var. Samsung S2-3-4. Fiyatta sıkıntın yoksa S4'ü bekle.

S3 Mini'de düşünülebilir. Çift Çekirdek 1.0GHz var. Ace 2'de uygulamalar kasmadığına göre S3 Mini'de de kasmaz.

Geri