• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Android Yükleme Sıkıntısı

Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
3
Arkadaşlar poweramp'i indirip kaldırdım.Şimdi bir türlü yüklenmiyor,aynı hesaptan değil yüklenemiyor filan diyor neden?

Arkadaşlar poweramp'i indirip kaldırdım.Şimdi bir türlü yüklenmiyor,aynı hesaptan değil yüklenemiyor filan diyor neden?

Hatayı falan filan diye geçiştirmekten ziyade tam olarak yazabilirsen veya en iyisi ekran görüntüsü koyabilirsen ancak ona göre bir sonuca ulaşabiliriz.

Hatayı tam olarak bilmeden birşey söylemek imkansız.

Aynı paylaşılan kullanıcı kimliğini kullanan diğer uygulamalarla uyumlu değil diyor tam olarak [MENTION=1]Deepblue[/MENTION]
edit:çözdüm basit bir şeymiş

Son düzenleme:
Sorun çözüldüyse çözümü yazarsan başkalarıda konudan faydalanır konuyu arşive taşırız, çözümü paylaşmazsan geçmiş olsun diyip konunu çöpe taşıyacağız :)

Şimdi şu ki poweramp ve poweramp unlocker aynı kaynaktan indirmek gerekiyor ama önemli değil çünkü programa yeni bir güvenlik getirmişler kırılmıyor :(

Geri