• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Androidden anlayanlar buraya bir baksın

Gedikoglu

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Şub 2012
Puanı
35
Çok acil olmasa buraya açmazdım.

Galaxy ace telefonum programlama yaparken telefon hard-brick oldu.

Usb jig diye bir şey duydum bu ne işe yarıyor nasıl düzeltirim.

----------

Ayrıca anakart gitmiş olabilir mi?

Odin ile halledebilirsin büyük ihtimal.

Telefon marka model kısmında kalıyordu benim, recovery moda'da geçmiyordu, aynı zamanda kapanmıyordu. Odin ile orjinal firmware attım sorun düzeldi.

Odin ile halledebilirsin büyük ihtimal.

Telefon marka model kısmında kalıyordu benim, recovery moda'da geçmiyordu, aynı zamanda kapanmıyordu. Odin ile orjinal firmware attım sorun düzeldi.

Odini falan geç telefon açılmıyor bile telefon full brick oldu.Usb jig işe yarar mı diyorum?

Odini falan geç telefon açılmıyor bile telefon full brick oldu.Usb jig işe yarar mı diyorum?
USB Jig olayını bilmiyorum.

Odin ile halletmek için telefonun açılmasına gerek yok, download moduna alınıyorsa sorun yok. Ses açma + Ses Kısma + Power tuşlarına basılı tut. Download moduna alabilirsen halledersin.

USB Jig olayını bilmiyorum.

Odin ile halletmek için telefonun açılmasına gerek yok, download moduna alınıyorsa sorun yok. Ses açma + Ses Kısma + Power tuşlarına basılı tut. Download moduna alabilirsen halledersin.

açılmıyor derken tık yok

----------

Sorunu çözdüm çözümü buymuş.

[video=youtube;XMkA8qe9BXY]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XMkA8qe9BXY[/video]

Geri