• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Angelina # Röportaj # 23 Aralık 2013

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Muhabir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Muhabir

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Mar 2013
Puanı
143
maxigamelogo.png

Adı Soyadı : Sezer Daştan

Yaşadığı Şehir :
İstanbul

Memleket :
Gümüşhane

Meslek :
Şuanlık FHM(Türkiye) dergisinde yardımcı grafikerim.1 senedir burada görev alıyorum.

Tuttuğu Takım : GALATASARAY!!

Burcu : Burçları çok saçma bulurum ama öğrenmek isteyen olursa Kova burçuyum.

lblwj.png

Hobileriniz : Sinemaya giderim,oyun oynarım daha çok,dergi çok alırım,çizgi roman okurum,yabancı dizi izlerim.

Fobileriniz : Saçımın çekilmesi.

Forumdaki İlk Nick'i : BySeZeR'dir

Silkroad İle Tanışması : Silkroad'ı neredeyse herkesin tanışma şekli olarak arkadaş çevresi ile tanıştım. Biir arkadaşım yeni bir oyuna başlayacağız demişti nedir demiştim. Netten bana videolarını göstermişti. Yok beğenmedim demiştim.Sonra götürdü beni net cafeye ve kendi hesabına girdi ohaa dedim bu oyun oynanır ve hemen o gün başladım. Oyunun skillerinin hastasıydım hatta bi ara arkadaşa, ya şu altında dönen(speed :D ) nasıl açıcaz ya çok şekil duruyor demiştim. :D

MaxiGame'i hangi amaç ile kullanıyorsunuz ? :
Arkadaş edinme ve bilgi sunma amaçlı kullanıyorum. Severim bu forumu bak çok iyiliği olmuştur

Nickinizi Nasıl Buldunuz ? :
Eğer "BySeZeR" nickini soruyorsanız; Vallaha bulmakta hiç zorlanmadım. Gayet herkesin düşününce koyulacağı bir nick. Şuan ki nickimi soruyorsanız; açılımını yapmayayım "ZZ" de bir p..n star var ve favorim onun nickini koydum. :P

Forumda ve Oyunlarda sizi kızdıran başlıca 3 kusurlu hareketi yazabilirmisiniz ? :
Forum da çok takılmadığım için eskisi kadar beni ilgilendirmiyor ama oyuna gelirsek, bir oyunda kızdıran arkacılar,çok ölmem ve pislik yapılması.

Hangi Spor dalı ile uğraşıyorsunuz ve neden o spor dalını seçtin ? :
Basketbol oynuyorum. Yani bir nedeni yok futbol yerine basketi tercih ettim topu ele alış bir farklı ya o güzelliği fark edemez o insan.

Herhangi bir ünlünün hayatını yaşamak isteseydiniz bu ünlü kim olurdu ve neden? :
Christian Bale olurdu. Nedeni ise, hem çok başarılı hem çok kazanıyor .bne :D

Ne tür müzik dinlersiniz , en sevdiğiniz müzik'in ismi nedir ? :
Ben ağırlıklı olarak heavy metal,slow metal,hard rock dinlerim yani genellikle rock dinlerim. En sevdiğim ise örnek olarak tabi ; Manowar - Kings of metal Live - YouTube

Seyahat etmeyi severmisiniz , seyahat ettiğiniz yerler neresidir ? :
Seyahat etmeyi tabi severim kim sevmez. (: Yerler ise,Canada'ya,İşviçre ve memleketime gitmişliğim var.

Hayatınızda en çok gitmek,görmek istediğiniz yer neresidir ? :
Abi şu hayatta en çok gitmek istediğim yer oyun stüdyoları ve bir oyunun yapılışı.

lblwj.png

MaxiGame'de çalışan yönetimdeki kişiler hakkında yorumlarınız nelerdir?

Deepblue : İdealist bir kişi üst yönetici.

Terk-i Diyar :
Kahraman abiyi severim umarım duygularımız karşılıkldıır. (: bir ara iletişimi kesmiştik tekrar kurduk çok şükür. Bu arada bırak şu ezik bf'yi gel COD'a! :D

Antibiotic : Favori adamamım :D Hiç boşuna hadi len nereden senin adamın. İnanmassanız kendisine sorun oda bunu söylecektir. (: Salihi severim oda eskilerden sayılır az birbirimize yardımımız dokunmamıştır. Gerçekten onu da severim.

Intensify :
Yanlış hatırlamıyorsam ismi Deniz'di. İyi bir arkadaş konu kasmakla devam etsin. :D

xbox360 :Bu adamı ben sro'ya ilk başladığımda forumda güncellemeleri bu adamdan hızlısını bulamazdık. O yüzden sroya güncelleme düştüğünde dur şimdi xbox paylaşır derdim. Affola ismini bilmiyorum arkadaşım ama çok takdir ediyorum kendisini.

lblwj.png

Yemek yapmayı biliyormusunuz ? Yemek yapmasını bilirim yeterki malzeme olsun sıkıntı olmaz.

En sevdiğiniz renk ? : Mavi,Kırmızı

En sevdiğiniz film ? :
Vallaha bu çok zor bir soru benim için. Ben tüm korku filmlerini severim.

En sevdiğiniz kitap ve yazar ? :
Tabi ki Dan Brown kitapları.

En sevdiğiniz özelliğiniz nedir ? : Kimseyi kıramamak, kırıncı gerçekten üzülüyorum.

Yaptığınız en büyük çılgınlık ? : Benden 12 yaş büyük bir bayan ile birlikte olamak. Birlikte olmak derken tabi birlikte de olduk ama :D yani beraber buluşup yemek yemek,sinemaya gitmek. Liseli değimiyle Çıkmak oluyor bu. :D

Şu an ruhunun olmak istediği yer ? : Evim bana yetiyor be bro.

Hayatta en çok kıymet verdiğin insan ? :
Annem & Babam

Hayvan besliyor musunuz ? : 2 Tane muhabbet kuşlarım vardı. İkisi de öldü. :( Birisi 4 birisi 2 senelik kuşlarımdı. Evlatlarım gibilerdi. Öldüler ve çok üzülüp ağladım. Şuanlık bir şey beslemiyorum.

Karşı cinste hoşlandığın tip ? : Vallaha tipi sarışın olsun balık etli olsun sonrasını bana bırakın. :D

Benzetildiğiniz biri var mı ? : Arkadaşlar, Colin Morgan'a benzetildiğimi söylerlerdi

Aşk her şeyi affeder mi sizce ? : Yani ben aşıksam kız başkasının koynundaysa s.kmuşum öyle aşka da affetmeyede. ^^

Gelecek planlarınızı anlatırmısınız ? : Planım, mart veya nisan sonu işimi bırakıp askere kadar 1 sene free takılmak.

Arkadaşlarınız ve Ailenizle iletişiminiz nasıldır ? : Allah bozmasın iyi diyelim iyi gitsin.

Örnek aldığınız kimse varmıdır ? : Yok ben kimseyi örnek almam. Sadece o kişinin başarılı bir işinden ilham alırımç

Bankadaki tüm paranı hiç acımadan harcayacağın dükkan ? : Şaun öyle bir manyaklık yapmadım.

Hangi mevsimi seversin ? : Kışa bayılırım. :P

En sevdiğin dondurma ? : Açık doldurmanın tadı başka.

Röportaj Sistemi hakkındaki yorumlarınız nelerdir ? : Güzel böyle devam etsin ama üyeler arasında genellikle devam etsin ki forum halki birbirini daha sıkı tanıyabilsin. Teşekkür ederim çok sade bir röportajdı.

Terk-i Diyar : Kahraman abiyi severim umarım duygularımız karşılıkldıır. (: bir ara iletişimi kesmiştik tekrar kurduk çok şükür. Bu arada bırak şu ezik bf'yi gel COD'a! :D

çok zor beee :D

Geri