• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Animeciler Gelebilirmi (öneri)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hangi turde istiyorsun ona gore bir seyler diyeyim.

Death Note :)

Animelere çizgi film gözü ile bakıp iğrendğim zamanlarda Death Note'i izledim ve bütün düşüncelerim değişti :)

[TOOLTIP=2029 senesinde "Kayıp Noel" isimli tanımlanamayan bir virüs salgınının patlak vermesinden sonra Japonya pek çok ulusun oluşturduğu GHQ isimli bir organizasyonun kontrolü altına girmiştir..Ohma Shu sağ elinde psişik güçler barındıran 17 yaşında genç bir oğlandır. Bu, "Kralların Kabiliyeti" olarak bilinen gücü arkadaşlarının içinden eşya veyahut silah çıkartabilmek için kullanabilen genç şu ana dek her ne kadar başkalarının başını belaya sokmamak için uğraşmış olsa da "Undertaker" isimli bir örgüte üye, devlete karşı mechalara pilotluk eden Yuzuriha Inori isimli bir kızla tanıştıktan sonra hayatı kökten değişir.]Guilty Crown[/TOOLTIP]. Kaya'nın tavsiyesi üzerine izledim ve iyi ki izlemişim dediğim bir animeydi. :D Tekrar söyliyim; iyi ki izlemişim. :D

İlk deathnote peşine hemen hunter x hunter izlemeni öneririm. Bunlar başlangıç için bence biraz daha kolay izlemesi.

İstediğinden başla, yeter ki bitmiş bir seri olsun. Konuyu bir yerlere sonunda bağlamış ve bitirmiş bir seri. Her yerde ama her yerde sana üç aşağı beş yukarı aynı animelerden başlamanı önericekler o yüzden yazmıyorum bile. Umarım seversin ama izlediklerini.

Çocukluğumuzun efsanelerinden Beyblade :D tek geçerim aga buna ya :D

Geri