• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Animeciler için Maxigame Wallpaper (Güncellendi 05.06.2013 12:07)

Psychopathic

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 Tem 2011
Puanı
99
Beyler bu konuda bütün animelerle ilgili wallpaperları paylaşmayı düşünüyorum sizinde istek animeleriniz olursa söyleyebilirsiniz maksat zaman geçsin yazda geldi malum :D Herkes istediği gibi kullanabilir iyi kötü yorumlarada açığım :D

[UYARI]-Yeni wallpaperlar yaptıkça konuyu güncelliyeceğim yetkililer konuyu silmezse sevinirim[/UYARI]

Hellsing - Alucard
nmbz9.png

Vocaloid - Megurine Luka & Gumi

nmkw9.png

V2. Only Gumi

nmpm5.png

D-Gray Man

nn4j9.png

Bleach - Hollow Ichigo

np767.png
Mikoto K-Project
ntn1b.png

Son düzenleme:
madem istek alıyorsun bende bir istekte bulunayım hocam :D

Vocaloid wallpaper yapabilirmisin Megurine Luka veya Gumi'yi kullanarak istersen ikisinide kullanabilirsin :D

Maxigame logosuz varmı?

Ps:Yanlış anlaşılmasın masaüstü olarak kullanıcam :D

Bu konuyu off-topıc yerine ps bölümüne açsan daha iyi olmazmıydı :D

Kabul günü mü bugün ? :D Ben de rica edeyim bari :D Bana nichijou ve k-on ile ilgili yapar mısın ? :D

​Kaya önce kendimi sonra seni bu dediğimi unutma :D İnsan özel mesajdan söyler. :)

Geri