• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Animelerden komik kesitler

Psychopathic

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 Tem 2011
Puanı
99
Beyler ben bu Animelerdeki komik sahnelere bayılıyorum sizinde sevdiğiniz bi kaçtane video varsa koyunda neşelenelim.

Buda extra

Deniz kızı ile ilgili olanı atıcaksın dimi... Ama neyse tamam, Kaya bak bu çocuğa laf yok tekrar söylüyom !!! :rbk:
bi rahat bırak beni kaan :jil:

konu tam benlik hepsini bir atmayacam ara ara atarım şimdilik tek animeden atıyorum :D

bana göre bu animenin en iyi sahnelerinden biriydi türkiyede denemek lazım bunu :D

Anime izlemek farklı , avatarda kullanmak farklı :)

zevk meselesi biraz zafer bide türkiyede anime izleyicilerine çocuk gözüyle bakılması var ama bir kaç seri izledikten sonra insan alışıyor :)

Danshi Koukousei no Nichijou 3 liseli gencin günlük yaşamını anlatan kısa bir seri kesinlikle izle kanka :D

3 liseli gencin maceralari !? Git simdi need a girl oku hemen hemen ayni konulari onuda cok seversin :D

Geri