• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ankara'da Gine Patlama

CottonCandy

Atlas Evren
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Tem 2009
Puanı
472
kBENOJ.jpg

az önce haberlerde izliyordum şuan halen izliyorum beyler bizim sonumuz ne olacak böyle mahsum insanlar ölüyor "ANKARA"'da gine patlama :(

Patlama sonucu vefat eden vatandaşlarımıza ALLAH'tan Rahmet Ailelerine Acil şifalar diliyorum :(

- - - Güncellendi - - -

y5V7qN.jpg

De javu... Daha ölü sayısı verilmedi sadece yaralılar var rahmet okumak için erken.

Haberler 27 Ölü diyor ama Arkadaşımdan aldığım bilgiye göre 27 ölü 75 yaralı Ölü sayısı daha fazla olabilirmiş.
2 Tane otobüs pert olmuş tamamen çevrekeki çoğu araçla birlikte.

Bu normal bir ülkede bir facia olması gerekirken medya bile son dakika haberi diye geçiyor. Şuanda birçok kanal dizi saatine girdi olan 27 kişiye oldu. Bazen kendi milletimin insanlarından nefret ediyorum. Affedersiniz ama kıçını silmeyi bilmeyen mahluklar ülkenin başkentinde bomba patlatıyor. Orada bizim annemiz babamız bacımız hatta biz bile olabilirdik. 30 yıldır verdiğimiz kayıplar yerine sıcak savaşa girseydik ancak bu kadar kötü bir tablo çıkardı.

Burası Türkiye'nin başkenti.. Yine teröre verilmiş canlar.. Mekanları cennet olsun..

Lütfen konuya siyasi şeyler yazmayın, o çok beğendiğiniz sevdiğiniz siyasilerin posterlerini evinizin tüm duvarların asın hergün öpüp öpüp uyuyun ve rüyalalarınızda görüp mutlu mesut yaşayın inşallah. Ama buraya taşımayan o saçmalıklarınızı.

Çünkü burada saçma sapan çocukça şeyler söyleyip insanın canını sıkıp cevap vermek zorunda bırakıyorsunuz ve bu verilecek cevaplar forum için pek hayırlı olmayabilecek cevaplar. Forumun bu saçmalıklardan zarar görmesini istemiyorum.

RE Mesaj: Ölenlere ALLAH rahmet eylesin. Yakınlarına baş sağlığı. Terör karşı dimdik duruyoruz. TÜRK milletinin başı sağ olsun.

Allah rahmet eylesin ölenlere.

Canlı bombaların çoğu Türkiye'de okumuş, üniversite mezunu kişiler. Üniversitelerimizde öğrenci değil terörist yetişiyor.

Geri