• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ankara'da oturan MaxiGame üyelerine

XxBLeacHxX

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 May 2011
Puanı
151
Madem aileyiz diyoruz gelin bir etkinlik yapalım sizinle;

Dostluğumuz sadece site üzerinde kalmasın hafta sonu toplanıp bir şeyler yapalım diye düşündüm. Yaş falan önemli değil tek şart;

*MaxiGame üyesi olmak.

Hem güzel bir gün geçiririz hem de birbirimizi daha yakından tanımış oluruz. Beraber gelmek istediğiniz arkadaşlarınız vb. kişiler olabilir tabii ki buyursunlar onlar da gelsinler. Eğer "Olur yapalım" derseniz bir gün kararlaştıralım ve toplanalım diyorum.

Umarım konu açıldığı gibi kalmaz ve sizlerle güzel bir geçiririz. :)

Ümit abiyide alın o ısmarlasın çayınızı kahvenizi admin olmak kolay değil :D

Şöyle 10 kişi falan bulabilirsek ben gelirim, ama 2-3 kişi olacaksa uğraşmaya değmez :)

haftasonu hava güzel olacak diyorlardı bizim buralarda sizde bi bakın havaların nasıl olacağına öyle ayarlayın derim toplanma gününü

Bende Ankara'dayım iş güç kızılay'a gelin halim içler açısı yürüyen merdivenlerin montajını yapıyorum :D

Geri