• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anonymous - #opTurkey

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan TimeLess
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

TimeLess

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Mar 2012
Puanı
108

TÜRKÇE
##########
Selam Türkiye Hükümeti,

Biz Anonymous'uz. Günlerdir, Türkiye'deki zorba hükümetlerine barış içinde karşı çıkan Türkiye'deki kardeşlerimize zulmedildiğini, dövüldüğünü, zırhlı araçlarla üzerlerinden geçildiğini, sokaklarda su topları ve gazla vurulduklarını dehşet içinde izliyoruz. Taksim Meydanı'ndaki devrim merkezinden Türkiye'deki her kente kadar, insanlar ayağa kalktı. Polisin amansız saldırısına karşın, yüz binlerce kişi günlerce sokakları tuttu.

Türkiye'nin sözümona "modern" bir demokrasiydi ama Türk hükümeti, Çin ve İran'daki aşağılık diktatörler gibi davranıyor. Anonymous bu hareketle çileden çıktı; dünya çapında birleşeceğiz ve Türk hükümetini dize getireceğiz. Türk hükümetinin tüm internet ve iletişim araçlarına saldıracağız. Halkınıza karşı işlediğiniz suçun öğrenilmesini engellemek için, onların sosyal medya bağlantısını ve diğer iletişimini sansürlediniz.Artık, Anonymous sizi durduracak ve kendi halkınız gücünüzü elinizden alacak.

Geçmişte, sizdeki totalitaryenliği Mübarek'te de gördük. Onun başına ne geldiğini biliyorsunuz. Kendi halkınıza bunu yapmayın. Akıllı olun, görevden çekilin ve halkınızın kendi kaderini belirlemesine izin verin.

Türk halkına,
İçinde bulunduğunuz durum ne kadar karanlık görünse de, kendinizi ne kadar yalnız ve terk edilmiş hissetseniz de, dünyanın sizi izlediğini bilin.

Siyasete girmek istemiyorum fakat Türkiye son yıllarda en kötü yönetimini gördü.

Atatürk gibi bir lider bir daha gelir mi bilmiyorum.

Siyasete girmek istemiyorum fakat Türkiye son yıllarda en kötü yönetimini gördü.
Atatürk gibi bir lider bir daha gelir mi bilmiyorum.

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini,
Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.
Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahilî ve haricî bedhahların olacaktır. Bir gün, İstiklâl ve Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin! Bu imkân ve şerâit, çok nâmüsait bir mahiyette tezahür edebilir. İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Mustafa Kemal Atatürk
20 Ekim 1927

ata_imza.gif
Geleceği görmüş. :) Atam her yönü ile ideal bir devlet adamıydı..Bir eşi gelmez dünyaya..

Ne alaka ? Her yerin bir kuralı vardır ve burada da siyaset yasak. Ben de 2 günden beri yoğun şekilde biber gazı yiyorum, tazyikli su yiyorum hatta yediğim jopun haddi hesabı yok. Kime yansıttım burada ? Hiç kimseye. İlla internet üzerinden tartışmak istiyorsanız bu konuları, farklı platformlar var bu konular için oradan tartışabilirsiniz.
Geçmiş olsun kardeşim..

Gençler bu tür yorumlara yer vermememizin tek nedeni tartışma çıkması değil ayrıca bu durum sitenin devamlılığı açısından da önemli, hepiniz hatırlarsınız bundan bir kaç ay önceki off-topic kurallarında siyaset yasağı kalkmıştı ve herkes kafasına göre siyaset muhabbeti yapıyordu o günlerde site ihtar aldı bu yüzden işi biraz daha sıkı tutmaya başladık lütfen anlayışlı olunuz.

abi bilmiyorum ama şuanki nesilde çok zekilerde var çok gerizekalarda var yani hangi akılla googleye nasıl hacker olunur yazarsınki ? :D ki bunu yazıp kendi bilgisayarına trojan attırmış en az 1000 lerce insan vardır eminim :D

abi bilmiyorum ama şuanki nesilde çok zekilerde var çok gerizekalarda var yani hangi akılla googleye nasıl hacker olunur yazarsınki ? :D ki bunu yazıp kendi bilgisayarına trojan attırmış en az 1000 lerce insan vardır eminim :D
Bir çoğu wardomdan yemiştir :D

Bir çoğu wardomdan yemiştir :D
abi bizim milletin sorunu gerçekten çok neden olduğunu bi tüm bilim adamları felan araştırsa ne güzel olur :D gaz açıkmı diye çakmakla kontrol eden biziz :D kapı çaldığında kim o dediğinizde benim diyen yine biziz :D ev telefonunu arayıp evdemisin diye soran yine biziz :D abi arasan bir sürü çıkar :D

m4ldgh63.jpg

İçimize sızmışlar. Kılık değiştirmekte üstüne yok adamların. (Ciddiye falan almayın sakın. Hani olmaz ya. Ne bileyim. Olur belkide)

Şimdilik hacklenen siteler;
mersin.gov.tr

eshot.gov.tr
resmigazete.gov.tr
mam.gov.tr
tccb.gov.tr
istanbul.gov.tr
iem.gov.tr
dsi.gov.tr
akparti.org.tr
ankara.bel.tr
akkanal.com
ililakicraatlar.com
akhedefler.com
akicraatlar.com

Ayyıldız Tim'ini unuttular galiba... :)

Ne sanıyorsunuz şunları bilmiyorum ama gördüğüm kadarıyla vatan millet allah diyerek saf vatandaşların duygularını sömürüp satabildiğine yüzük kolye takı satmaya çalışan, yandaş medyanın haberlerini paylaşıp utanmadan korkusuzmedya.com diye adres alan, hükümete laf gelmesin dayanamıyoruz hackleriz sizi diyen insan sürüsü. Bir ara anonymous la bir olayları olmuştu. Ve tesadüfe bakın aynı medya Ay yıldız anonymousu hackledi. Ay yıldız kırdı. Aslansın. Kaplansın. Seni kesseler acımaz tarzı haberler yaptı. Şaşırmadık.

Geri