• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anti Virüs Programı Önerir misiniz ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan _ßOOS_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_ßOOS_

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
220
Arkadaşlar ben daha önceden Eset NOD32 5 kullanıyordum gayet memnundum ama kullanım sürem doldu bende mecburen değiştireceğim bana Eset kadar kaliteli ücretsiz bir anti virüs programı önerebilir misiniz ?

Şimdiden teşekkürler.

Boşver antivirüs felan kurma benim gibi takıl kafana göre :D

bak bana antivirüs felan yok haftada bir format atıyorsun orası ayrı tabi :D
zaten virüs girmek istedikten sonra engelleyemezsin (düz mantık) :D :D :D :D

1seneye yakındır antivirüs kullanmıyorum 1senedirde format atmadım 1sıkıntı yok yani boşa yükleme 1 sene önceanti virüs kullanma muhabbetini bırakma sebebim bir oyun indirmiştim dosyalarını silmeye başladı tehlikeli diye :D

Avast kur bedava 1 yıllık sürümü var key , güncelleme vs uğraşmazsın sadece e mail adını soyadını yazacaksın o kadar.
Windows8 avast kullanmayın blackscreen yapıyor bilginize.Windows7 oldukça performanslı bir anti-virüs programı.

ESET'in koruduğuna inanmıyorum ben. :D Key bolluğu var o kadar. Gerçi onlar da Trial.

Bit Defender öneriyorum yine, veya Kaspersky.

Kardeşim sana yılların tecrübesi olarak konuşacağım fire antivirüs yüklüceğine hiç yükleme daha iyi neden diye sorarsan . pc kastıtmaktan başka bir işe yaramaz 2 virüs sildim der seni kandırır bak ben sana en iyi panda antivirüsü öneririm ama ücretlidir , güzel yanı, pc diğer ücretli antivirüsler gibi kasmaz üstüne korumasıda çok iyidir . Panda antivirüs al alıcaksan . Kesinlikle önermiyorum fire ve crackli antivirüs yükllemee... pc bayar üstüne sistemine bir virüs buraşıl formatlada kurtalamazsın :shm:

Bu arada ben birgisayarcıyım derincede tecrübe konuşuyo !

Son düzenleme:
Kardeşim sana yılların tecrübesi olarak konuşacağım fire antivirüs yüklüceğine hiç yükleme daha iyi neden diye sorarsan . pc kastıtmaktan başka bir işe yaramaz 2 virüs sildim der seni kandırır bak ben sana en iyi panda antivirüsü öneririm ama ücretlidir , güzel yanı, pc diğer ücretli antivirüsler gibi kasmaz üstüne korumasıda çok iyidir . Panda antivirüs al alıcaksan . Kesinlikle önermiyorum fire ve crackli antivirüs yükllemee... pc bayar üstüne sistemine bir virüs buraşıl formatlada kurtalamazsın :shm:

Bu arada ben birgisayarcıyım derincede tecrübe konuşuyo !

Antivirüsün kasacağından ne olacak ? Topu topu 100mb ram kullanıyor, hadi diyelim en kötü antivirüs 300mb ram kullansın, artık herkesde en az 4gb ram standart duruma geldi nerdeyse. 1 veya 2gb raminiz varsa sorun olabilir ama 3-4 gb ram ve üzeri ram varsa antivirüs istediği kadar kaynak tüketsin sorun olmayacaktır.

Eski devirde yaşamıyoruz artık, 4gb ram 100 TL gibi oldukça makul bir fiyata satılıyor.

Eğer bir bilgisayar uzmanı değilseniz ve internet hakkında ileri seviyede bilginiz yoksa mutlaka bir antivirüs kullanmanız gerekir. Antivirüs gereksizdir diye bir mantık olamaz, hele de ben bilgisayarcıyım antivirüs kullanma gereksiz diyen birine diyecek laf bulamıyorum.

İnternet virüs çöplüğüne dönmüş, iyi kötü bir antivirüs %100 olmasada bir bilgisayarı tamamen ardına kar açık bir kapı olmaktan kurtarır.

Antivirüs olarak Kaspersky, Bit Defender, AVG veya Eset Smart Security 6 öneririm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri