• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

AntiVirüs öneri

Psychopathic

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 Tem 2011
Puanı
99
Beyler bana bilgisayarı zorlamayan ama etkili bi virüs programı lazım öneriniz var mı bilgisayar virüs doldu yeminle bana bulaşacak diye korkuyorum :D

Kaspersky İnternet Security 2013

lisanslı dışında kullanmayın...(crack vs vs önerilmez)

Avira var bende gayet memnunum sistemi zorlamıyor her hafta tam sistem taraması yapıyorum ne virüs bulaştığını gördüm ne de oyunlarda falan sorun yarattığını gördüm.

Bit Defender diyeceğim ama, sistemi zorlar mı bilemiyorum. Ama cidden çok kaliltelidir.

Avast kullan hem pcyi zorlamaz hemde virüs taraması da fena değil. Sen ne kullanıosun die sorarsan,antivirüs kullanmıyorum çok önemli birşey olursa format atıyorum.

Bro öncelikle bi combofix indir, çünkü antivirüsler virüsleri silmez bildiğin gibi. Sonrasında ise Norton 360 öneririm. Arkada 3mb ram yer, 30 günlük deneme sürümü var, crack bulursun artık bi dene istersen önce.

combofix yükle virüslere kombo yap :D

şaka bir yana bende avira nın 2015 kadar olan full sürüm var gerçekten çok iyi koruyor

İlk olarak advanced system care ile bilgisayarı tarat sorun falan varsa çöz :D otomatik yapar zaten o en son virüs programı olarak Avast indir. avast çok işe yarıyor.

Avast - Kaspersky kullanabilirsin ancak bilgisayarını önce bir combofix ile taratmanı öneririm.

Geri