• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

AÖL Hakkında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Conner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Conner

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
29 Ağu 2010
Puanı
1
Arkadaşlar ben ziraat bankasına parayı yatırdım Dekont ile birlikte Kaydımıda yeniledim ama MEB in sitesinde Ders seçimi yapamıyorum, ders seçme bölümü bende gözükmüyor, eksik yaptığım birşeymi var yoksa sistemdemi sorun var?

Senle ilgisi yok, ders seçimi aktif değil daha. 147 yi arayıp sormak lazım ne zaman açılacağını, ama onlarda mübarek saatlerce bekletip cevap vermiyorlar.

Senle ilgisi yok, ders seçimi aktif değil daha. 147 yi arayıp sormak lazım ne zaman açılacağını, ama onlarda mübarek saatlerce bekletip cevap vermiyorlar.
Çok teşekkürler Ümit abi cevabın için bende 2 gündür merak ediyordum sorun bendemi diye.

Çok uyuz iş yapıyorlar. Hiç bir yerde ders seçiminin ne zaman başlayacağına dair bilgi yok ama 4 Ekimde biteceği yazıyor :D Koca MEB yarım yamalak saçma sapan iş yapıyor.

düzelince burdan yazar mısınız babamda kayıt olcak,herşey düzgünken halletsin hepsini birden.

Eylülün 20'si son kayıt tarihi ders seçemiyorsanız bulunduğun okula gidip müdür ile görüşüceksin o yardımcı olur seçmene
ben 27si diye biliyorum son? Daha herhangi birşey yapılmadı ama,ziraat bankasına para yatırıp irtibat bürosuna gidip evrak işlemlerini halledip eve gelip ders seçtikten sonra kaydı tamamlıosun? Ben sitesinden baktım böyle olması gerekmiyor mu? Yada yapan varsa kısaca özetleyebilir mi?

ben 27si diye biliyorum son? Daha herhangi birşey yapılmadı ama,ziraat bankasına para yatırıp irtibat bürosuna gidip evrak işlemlerini halledip eve gelip ders seçtikten sonra kaydı tamamlıosun? Ben sitesinden baktım böyle olması gerekmiyor mu? Yada yapan varsa kısaca özetleyebilir mi?
20si son gidip parayı yatırıcaksın dekontu müdür bey'e verdiğinde ders seçme işlemlerin açılacak evde dersleri seçiceksin veya müdür'e söyleyip ordanda seçebilirsin

Anadolu Öğretmen Lisesi kazanmışsın sandım.Öğüt vermeye gelmiştim.Mesajı gördüm gidiyorum.

Bu ders seçimini ne zaman açıcaklar 2 hafta sonra zaten kayıtlar bitiyor.

Ders seçme işlemleri bugün itibari ile aktif oldu, ders seçeceklerin bilgisine :)

Ders seçme işlemi bölümünde altta Durumunuz Ders Seçmek İçin Uygun Değildir. diye yazıyor

Geri