• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

AP Shaco Ranked Serüveni [Sürekli Güncellenecek]

TearOfKay

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 Tem 2012
Puanı
101
Smurf kasmaya başladım AP Shaco GOGOOGOGOGO

0AP2jKl.jpg

XvSfNyO.jpg

RgeTP9v.jpg

ThrzhGY.jpg

Eğer kafanıza ap shaco ile takılan soru varsa konu altında söyleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Ap Shacoda kutusunun hasarımı artıyor ne avantajı var ?

Late'de bi dezavantajı veya avantajı oluyormu cünkü tanky champ değil anca klona focus atarlarsa tfde iş görür diye düşünüyorum yoksa direk ölür :S
?

Edit : gerci apsın kum saati iş görür :D
----------

Azmı Cokmu ? :D

tfde zaten ilk girersen direk erirsin ben önce cloneyi yolluyorum normal dmg vuruyor patladımı zaten fazla bir hasar sonradan işte arkadan temizliyoruz takımla birlikde

Moralini bozmak istemem fakat AP shaco useles .. Maalesef pek fazla birşey yapamazsın belki zevklidir bilemem ama gerekten öyle iki tane fotoğraf koymuşsun ikisindede seninle birlikte birileri kasmış tek başına kassan zevk alamazdın :D

Moralini bozmak istemem fakat AP shaco useles .. Maalesef pek fazla birşey yapamazsın belki zevklidir bilemem ama gerekten öyle iki tane fotoğraf koymuşsun ikisindede seninle birlikte birileri kasmış tek başına kassan zevk alamazdın :D
Benim bildigim oynayamayanlara göre useless salih ben uzun zamandır oynadıgım için sorun olmuyor her türlü eleştiriye açığım oyunda zaten first bloodu başka laneler almaz ise ben alıyorum oda sağolsun karşının junglesi bushda boxlarıma takıldığında :P

+ Yeni Fotoğraf eklendi

güzelde oyun lateye kalırsa bence useless abi ha kalmadan sur çekerlerse eyvallah :D

Karşı takımdaki sup veya jungle ne item kasıcağını biliyorsa malesef bir iş yapamıyorsun ama düşük liglerde gerçekten elo boost.

ama cidden çok eğlenceli bende bi ara çok oynardım adamı kandırmak gibisi yok :D

Karşı takımdaki sup veya jungle ne item kasıcağını biliyorsa malesef bir iş yapamıyorsun ama düşük liglerde gerçekten elo boost.
merak etme bende ona göre bi ayar çekerim itemlerde :)

----------

ama cidden çok eğlenceli bende bi ara çok oynardım adamı kandırmak gibisi yok :D
q var diye flasha hiç ihtiyac duymuyorum 6 olunca zaten gir bush'a yolla cloneyi adamın üstüne biraz 2 3 kere creep alıyorum yarı canı kalıyor gerisi geliyor:D

Geri