• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

AP varus

Yasakani

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
24 Nis 2009
Puanı
33
Evet arkadaşlar internette birsürü videosunu gördükten sonra bende denemeye karar verdim 17-6-8 gibi bir skor yaptım (bu maçtan önce birkaç kere bot oynamıştım ) avantajları ve dezavantajları çok olan bir build .dezavantajlarından bahsedecek olursak early game de çok squishy ve fazla hasar veremiyor ve mobility olarak zayıf. avantajları ise late game de kimsenin kolay kolay kesemeyeceği tankları saniyeler içinde eritebiliyor yüksek menzil ve pasifi ile ulti kullanınca 3 k ya varan hasar verebiliyor sizce de oynamaya değer mi çünkü bu build ile ranked oynamayı düşünüyorum :D

dediğin gibi squishy bir champ olduğu için earlyde fazla ofansif olmazsan erken nashoru çekersen güzel olabilir

tr serverinde denemesem mi acaba :D report yeme ihtimalim yüksek ama çok hoşuma gitti ap varus ne yapsam bilemedim :D

xinin ap skilimi varki :( heal skili herhalde ? :/

adam aynen oyuna girdiğinde şunu dedi; " xin de pro'yum. Ap kasarım, boşuna report filan demeyin, izleyin görün. Sonuç; 1/17 :(

ap xin'de iyidir kastıgın zaman durmaz W'sinin can calması ile ama kastıysan durmaz kasamadıysan 4 kişi oynuyor takımın demektir :(

işte sıkıntı orada başladı bu arkadaş bırak kasmayı, oyunda afk olsa daha çok iş yapardı :(

alın videosu 6 warmog nunuyu 3 sn de indiriyor (ulti ile 5900 vuruyor)

Son düzenleme:
Geri