• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Apple store indirebileceğim ücretsiz uygulamalar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Rhydon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Rhydon

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
16 May 2014
Puanı
7
Arkadaşlar telefon aldım ve içi bomboş bana apple'ın güzel ücretsiz uygulamalarından birkaçını önerirmisiniz.

hocam go go ghost , shadow fight 2 bunlar baya kaliteli güzel oyunlar + shazam (müzik bulma programı) , flipagram çektiğiniz fotoları video haline getirip instagramda paylaşma programı buda

günün uygulaması diye bir uygulama var appstore da . onu indir , her gün ücretli bir uygulama 1 günlüğüne ücretsiz oluyor ve sana bildiriyor o uygulamayı . ben telefonu alalı 1 ay oldu 220tl lik uygulama indirdim şimdiye kadar :D

edit : bu arada hep güzel şeyler düşmüyo ama hepsini istisnasız indirmeni tavsiye ederim beğenmezsen silersin ama yine apple hesabında durur . ilerde bakarsın güzel bi güncelleme gelir uygulama tutar tekrar indirirsin :)

telefonu aldım ama çok şarj gıdıyor anlamadım telefon bozuk sanırım benimde şansım bukadar :)

Diren iPhone Şarjı - YouTube

şurdakileri yap bende 5s var sabah 6 dan 23 e kadar şarjı dayandırmıştım . 3g le kameralı bile görüştüm o gün . telefonu kullanmadığın zamanlar elini alıştır kapat mobil veriyi . bide 3g yi sadece lazım olduğunda aç . ayarları baştan sonra kurcala , otomatik yedeklemeyi arkaplanda uygulama yenilenmesini felan kapat

Geri