• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

AQ Online Oyun Arayüzü Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
Herkese merhabalar ,

Bugün sizlere "AQ ONLİNE" oyununun ara yüz sistemine değineceğim. Yani oyuna girdiğinizde ne görüyorsanız onları size elimden geldiği kadar aktaracağım ..

Öncelikle oyuna nasıl giriyoruz ?

Oyunumuzu indirdikten ve patch attıktan sonra resmi siteden kayıt olduğumuz hesap adı ve şifremizi belirtilen alana giriyoruz. Kullanıcı sözleşmesini kabul edip ve sisteminize göre ayarları yapıp oyuna giriş yapabilirsiniz...
rxxs0.png

Ve şimdi Kanal Seçim Menüsü karşınızda . Burada yeni kayıt olan oyuncular eğitim alanına tıklayarak temel hareketleri öğrenebilir. Yada seviyenize göre kanallara girerek oyuna başlayabilirsiniz ..

rxxsu.jpg

Kanalımızı seçtikten sonra oyun lobisi karşınızda. Şimdi sizlere lobideki özellikleri tek tek tanıtacağım...
ry0f7.jpg

Menzil atışları, Market, Zula , Eşya satın alma , Giyme gibi şeyler başka bir rehber konuları olduğu için fazla değinmiyorum ve sizleri yazıya boğmak istemiyorum . Resimlerle size en iyi şekilde anlatmaya, aydınlatmaya çalışıyorum..

Şimdi Asker değişimini anlatacağım ;

Evet biliyoruz ki toplamda 6 karakter var. Dozer, Rocco, Soteci, Ciciş , Sayko ve Joker. Fakat yanımıza bunlardan 5 tanesini alabiliyoruz. Asker listesine tıkladıktan sonra söyle anlatıyım ..
ry1h5.jpg

Umarım anlatabilmişimdir. Şimdi ise ayarlar kısmını anlatacağım. İlk önce aşırı kasan bilgisayarlarla oynayan oyunculara gölge detaylarını geçersiz yapmalarını öneririm böylece kasmayı en hafife indirip daha akıcı bir oyun oynayabileceklerdir.
ry2br.jpg

ry2ck.jpg

ry2dk.jpg

ry2f9.jpg

ry2tf.jpg

Geri