• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

AQ Online Tasarım Listesi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
Merhaba ,

Sizlere yeni güncelleme ile gelen Tasarım Listesini anlatacağım.

Tasarım Listesi nerededir ?

Atölye > Saflaştırma > Büyüteçe tıklayınız

Tasarım Listesi 2 'ye ayrılıyor ;

- Silah Tasarımı : Silahı elde edebilmek için gereken parçaları gösterir.

- Malzeme Tasarımı : Silah tasarımındaki parçaları yapabilmek için gereken malzemeleri gösterir.

NOT : Silah yapabilmek için Saflaştırmanın 6 Lvl olması gerekiyor.

Tasarımları nerede bulabilirim ?

Tasarımları marketten G Para karşılığında alabilirsiniz.

x3PpgA.jpg

eo96Nm.jpg

Malzemeleri nereden bulabilirim ?

Kıyamet Modu sonunda yere kutular düşer o kutulardan gerekli malzemeleri elde edebilirsiniz.

wMWab1.png

İlk önce Titanyum , Anti Alev , Karşı Madde , Nanofrit ve Elektro Kristal tasarımlarını yapmanız lazım çünkü onlar olmadan diğer parçaları yapamazsınız.

Saydığım 5 parçayı yaptıktan sonra o parçalarla ;

ArkaGörüş

em5J9Y.jpg

Horoz

xV63by.jpg

Tahliye Düzeneği

eo96o7.jpg

Ateşleme Pini

e7Pyza.jpg

Cephane Ağzı

x8QN4d.jpg

Güvenlik

KZJOG0.jpg

Dipçik

xYJOna.jpg

ÖnGörüş

KqRJgW.jpg

Tetik

w1rJmD.jpg

Namlu Ağzı

eo9OQk.jpg

Mermi Yuvası

Kd0O4V.jpg

Cephane Aleti

K48aZL.jpg

Nişangah

eNWZ5X.jpg

Cephane Yer.

e52DdL.jpg

Cephane Bes.

KrROV3.jpg

yapacaksınız. Daha sonra Silah elde etmek için geriye 2 adım kalıyor.

1. Adım ;

Cep.Besleme Üni. , Silah Çerçeve Ünitesi , Dürbün Üni. , Fünye Ünitesi , Silah Namlu Ünitesi ve Silah Çerçeve Ünitesi yapacaksınız. Ekran görüntülerinde de gördüğünüz gibi Gerekli olan parçalar sizde olduğu zaman tasarımın üzerindeki parçaların karşısında √ işareti çıkıyor. Bu parçalarıda elde ettikten son geriye 1 adım kalıyor o da yine saflaştırmaya girip silahı birleştirmek

Cep. Besleme Üni. :

xV6Dvn.jpg

Dürbün Üni. :

xJ6D2Q.jpg

Fünye Ünitesi :

eo9V09.jpg

Silah Namlu Ünitesi :

Kl9ZOg.jpg

Silah Çerçeve Ünitesi :

wvRPJA.jpg

2. Adım ;

Ciciş:

Kl9Oqp.jpg

Joker:

KZJ9Yo.jpg

Sayko:

KPBln6.jpg

Soteci:

wzY0aO.jpg

Rocco:

ep960J.jpg

Dozer:

Kn2OW5.jpg

Hangi karakterin silahını yapmak istiyorsanız saflaştırmaya o karakterin silahının tasarımını koyuyoruz. Örneğin Ciciş yapmak istiyorum Yırtıcı tasarımını koyuyoruz daha sonra gerekli parçaları yerleştiriyoruz. Parçalardan başka bize birde şampiyon kartları lazım AQ Puan karşılığında Marketten satın alabilirsiniz. Ciciş hariç diğer şampiyonların kartları Bronz,Gümüş,Altın Sandıklarından da çıkıyor. Bütün malzemeleri saflaştırmaya yerleştirdikten sonra başla butonuna basıp silahı elde ediyoruz.

Geri