• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Aquaris # Ryzee # Warrior/Cleric (LvL 115)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EgeliLodos

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
27 May 2009
Puanı
10

• Karakter Türü : European
  • Karakter Adı : Ryzee
  • Server : Aquarius
  • Stats : Str
  • Build : Warrior/Cleric
  • LvL : 115
  • SP Miktarı : 578.783
  • E-mail Koruması : Hotmail

Satış Yöntemi & Durum Bilgisi :

• Satış Yöntemi : Elden , Banka Hesabıma , Havale Yoluyla
  • İstenilen Karşılık : Takas (Aynı SW'de 115+ Chine Char buildi farketmez) veya 300 TL
  • Karakter Satış Durum Bilgisi : Satış Devam Etmektedir.

İletişim Bilgileri :

• Adı Soyadı : Orçun
  • Yaşadığı Şehir : İzmir
  • MSN : duzvitess@live.com

[ACIKLAMA]Kasada 12dg bolca stone bulunmakta bir de toplayıcı pet
    Char FULL LEGEND'dir , soru sormak isteyen özel mesaj atsın öptüm hepinizi :*
    http://www.rev6.com/player/Aquarius/Ryzee.html[/ACIKLAMA]

2126avb.png

142z69.png

29ljyv8.jpg

ip1u9d.jpg

[ACIKLAMA]Takas tekliflerinizi Aquaris serverindeyse dikkate alıcam, olmadı bi cigara yakar mutluluklar dileriz[/ACIKLAMA]

Son düzenleme:
#Şimdilik onaylıyorum 24 saat içerisinde resimleri düzgün bir şekilde yükleyin aksi taktirde konunuz silinecek.

Aynı serverda 113 level Legend rare 13 DG setli charla takas düüşünürmüsün Legend +2 swod 13DG Legend +7 shield 12DG page 3 açık 113 FF Sword/Lighting/Cold curset soul dress + pirate dress ilyas_0049@hotmail.com ekle fotoğraf yollayayım.

----------

level farkını goldla tamamlarız..

Resimler gözüküyor problem yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri